کد خبر: 728195 A

فرمانده مرزبانی ناجا با تأکید بر مبارزه با قاچاق در حوزه دریا، گفت: همکاری و تعامل با سایر ارگان‌های نیرو‌های مسلح در مأموریت ها؛ بسترساز امنیت پایدار در مرز‌ها است که باید تشکیل قرارگاه مشترک مبارزه با قاچاق با محوریت نیروی انتظامی در دستور کار باشد.

به گزارش ایلنا، سردار "قاسم رضایی" در قرارگاه مبارزه و مقابله با قاچاق استان‌های ساحلی و دریایی جنوب کشور، اظهار داشت: ملت غیور ایران با حضور گسترده در راهپیمایی "۲۲ بهمن"، بار دیگر همبستگی خود را با آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی اعلام کردند و پاسخ محکمی به دشمنان و بدخواهان نظام انقلاب اسلامی دادند.

این مقام ارشد مرزبانی ناجا افزود: با مدیریت جهادی، میدانی و عملیاتی انجام شده در مرزها، مسئولان در تمامی سطوح مختلف مراتب قدردانی خود را از عملکرد شایسته مرزبانی اعلام کرده اند.

وی با اشاره به نقش مرزبانی در تأمین امنیت ملی، تصریح کرد: مرزبانی در سطح نیرو‌های مسلح، نقش مهمی در تأمین امنیت ملی ایفاء می‌کند که در واقع مرزبانان؛ سهامدار پاسداری از دستاورد‌های انقلاب اسلامی هستند.

فرمانده مرزبانی ناجا با تأکید بر اهمیت مبارزه با قاچاق و تردد‌های غیرمجاز در مرزها، خاطرنشان کرد: مبارزه جدی و جهادی با قاچاق، یک اولویت و تکلیف برای مرزبانی است که باید برای رسیدن به این مهم؛ اشراف اطلاعاتی و توان عملیاتی را افزایش دهیم تا بتوانیم در راستای وظایف ذاتی خود گام برداریم.

وی با اشاره به قاچاق احشام و انتقال لوله کشی سوخت به دریا، گفت: مبارزه با این گونه قاچاق به طور ویژه در دستور کار مرزبانان است.

این مقام عالی مرزبانی کشور با بیان اینکه تمرکز قوا باید بر اساس هدف و مأموریت‌ها باشد، اظهار کرد: وظیفه اصلی مرزبانی کنترل ساحل و دریا است که در این راستا باید عملیات‌ها مدیریت شوند.

سردار رضایی در خاتمه گفت: همکاری و تعامل با سایر ارگان‌های نیرو‌های مسلح در مأموریت ها؛ بسترساز امنیت پایدار در مرز‌ها است که باید تشکیل قرارگاه مشترک مبارزه با قاچاق با محوریت نیروی انتظامی در دستور کار باشد.

فرمانده مرزبانی ناجا سردار قاسم رضایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر