کد خبر: 727961 A

با حضور وزیر بهداشت؛

دو طرح اورژانس و ساختمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان شادگان در دومین روز از سفر وزیر بهداشت به استان خوزستان به بهره برداری رسید.

به گزارش ایلنا به نقل از وبدا، سعید نمکی در مراسم افتتاح ساختمان ستاد شبکه بهداشت و درمان و مرکز بهداشت شهرستان شادگان گفت: روزگاران گذشته را که مرور می کنم، خودم، هیات دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران را مدیون خوزستان می بینم، بنابراین برای احترام به شهدای خوزستان و شهدایی که در این استان به شهادت رسیدند، در اولین سفر استانی به خوزستان آمدم.

وی با بیان اینکه خوزستان سرزمین مقدس و پاکیزه ای است، تصریح کرد: امیدوارم با کمک همکارانم در وزارت بهداشت و پیگیری و همکاری استاندار خوزستان و نماینده مردم شادگان در مجلس بتوانیم در حوزه سلامت، حداقل امکانات را برای مردم این منطقه فراهم کنیم.

وزیر بهداشت افزود: به مردم شادگان قول می دهم که حتما مشکلات مربوط به بیمارستان این شهرستان توسط معاون درمان وزارت بهداشت پیگیری شود. البته تابستان امسال، زمانی که در سازمان برنامه و بودجه مسئولیت داشتم به این شهرستان سفر کردم و امیدوارم بتوانم دین سنگین خودم به مردم این منطقه را ادا کنم.

گفتنی است، ساختمان ستاد شبکه بهداشت و درمان و مرکز بهداشت شادگان در زمینی با زیربنای ۱۰۰۰ متر مربع در دو طبقه و اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد تومان، ستاد مرکز مدیریت فوریت های پزشکی و پایگاه اورژانش شهری شماره یک شادگان در زمینی با زیربنای ۲۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۱۹۰ میلیون تومان و پایگاه اورژانس جاده ای خور دورق این شهرستان نیز در زمینی با زیربنای ۱۵۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۱۸۰ میلیون تومان ساخته و تجهیز شده اند.

وزارت بهداشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر