کد خبر: 727118 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛

معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران به شایعات درباره برکناری‌اش واکنش نشان داد.

 سکینه اشرفی (معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران)‌ در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص شایعاتی که پیرامون رفتن او از معاونت برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران مطرح است، گفت: هنوز چیزی در این زمینه به من اعلام نکرده‌اند.

معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران ادامه داد: شهردار مختار است که هر فردی را به عنوان معاون خود انتخاب کند، اما تاکنون با من صحبتی در مورد ماندن یا نماندن در شهرداری نشده است. البته بعضی افراد گزینه‌هایی دارند که می‌خواهند آنها را مطرح کنند.

وی با بیان اینکه معمولا برای همه معاونان شهرداری چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد، اظهار کرد: در این چند ماه که من در شهرداری هستم، دیده‌ام که برای جایگزینی افرادی که بر سر کار هستند، گزینه‌های مختلف مطرح می‌شود. در مورد من هم چنین مواردی مطرح شده، اما با خود من صحبتی انجام نشده است.

اشرفی یادآوری کرد: به هر حال من تابع نظر شهردار محترم هستم و تا هر زمان که بتوانم برای شهروندان موثر واقع شوم، حضور خواهم داشت.

معاون شهردار تهران درخصوص غیبت چند روزه‌اش در شهرداری که به برخی شایعات درخصوص جابه‌جایی‌اش دامن زده بود، اظهار کرد: من چند روز مرخصی گرفته بودم و اصلا در تهران نبودم و مساله ارتباطی به این موضوعات نداشت.

وی در خصوص لایحه بودجه سال 98 نیز گفت: دیروز (سه‌شنبه) اولین روزی بود که تبصره‌های لایحه در کمیته بودجه شورای شهر تهران مورد بررسی قرار گرفت و براساس زمانبندی اعلام‌شده فکر می‌کنم تا اوایل اسفند ماه باید لایحه جهت بررسی به صحن علنی بیاید.

به گزارش ایلنا، از چند روز پیش شنیده‌هایی مبنی بر رفتن سکینه اشرفی از معاونت برنامه‌ریزی شهرداری تهران مطرح شده و حتی برخی از اخبار غیررسمی‌ از جایگزینی حبیب‌الله طاهرخانی به جای او حکایت دارد.

شهرداری تهران معاونت برنامه ریزی سکینه اشرفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر