کد خبر: 726583 A

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ:

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ تا پایان مراسم ۲۲ بهمن نیروهای پلیس پیشگیری حضور دارند، گفت: در سطح شهر تهران هیچ خلل انتظامی وجود ندارد و تمام کلانتری‌های ما در سطح شهر تهران امنیت را برقرار می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ کیوان ظهیری در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران گفت: نیروهای پلیس پیشگیری در کنار سایر نیروی انتظامی پایتخت حضور فعال دارند. در چند روز پیش اقدامات لازم برای امنیت آرامش شهروندان برای راهپیمایی ۲۲ بهمن آماده شده است و هیچ مورد  امنیتی تاکنون گزارش نشده است.

وی با بیان اینکه تا پایان مراسم ۲۲ بهمن نیروهای پلیس پیشگیری حضور دارند، گفت: در سطح شهر تهران هیچ خلل انتظامی وجود ندارد و تمام کلانتری‌های ما در سطح شهر تهران امنیت را برقرار می‌کنند.

او در خصوص دستاورد ۴۰ ساله انقلاب اسلامی گفت: همانطور که مشاهده می‌کنید، بعد از چهل سال مردم و شهروندان با شور و شوق از ابتدای ساعات صبح در راهپیمایی حضور به هم رساندند و این دستاورد انقلاب اسلامی است که فراموش شدنی نیست و روز به روز بر ارزش این انقلاب اسلامی افزوده می‌شود. امیدواریم پرچم این انقلاب به دست یاران حضرت مهدی برسد.

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر