کد خبر: 726192 A

در حادثه برخورد یک دستگاه خودروی سواری تیبا با سواری پژو ۲۰۶ در محور "برزک" واقع در بزرگراه "کاشان – اصفهان" ۳ نفر جان باختند و ۵ نفر دیگر نیز مجروح شدند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ" حسین پورقیصری" در خصوص این حادثه به خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه روز گذشته جمعه ۱۹ بهمن ماه در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت های ۱۱۰ ماموران پلیس راه "کاشان- اصفهان" از تصادف فوتی در محور برزک مطلع و بلافاصله در محل حاضرشدند.

وی افزود: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد یک دستگاه خودروی سواری تیبا با یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ برخورد می کند که در این حادثه راننده و یک دختر ۸ ماهه از سواری تیبا در دم جان خود را از دست داده و ۲ سرنشین دیگر آن نیز مجروح شدند.

رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: همچنین یک نفر از سرنشینان خودروی پژو ۴۰۵ نیز در این حادثه جان باخته و ۳ سرنشین دیگر آن نیز مجروح شدند.

سرهنگ پورقیصری با بیان اینکه این حادثه در هوای بارانی و شرایط لغزنده بودن جاده رخ داده، گفت: کارشناسان پلیس راه استان  علت این تصادف را تخطی از سرعت مطمئنه و عدم توانایی راننده خودروی سواری تیبا در کنترل وسیله نقلیه خود اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، این مقام انتظامی با بیان اینکه رانندگی در شرایط بارندگی نیازمند دقت و احتیاط بیشتری است، گفت: رانندگان می بایست در هوای بارانی و لغزنده بودن جاده با سرعت کم، خودرو را کنترل کنند تا مجبور نشوند در سرعت بالا اقدام به ترمز کنند چراکه ترمز گرفتن در سرعت بالا باعث سُر خوردن خودرو و وقوع حوادث ناگوار خواهد شد.

تصادف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر