کد خبر: 726088 A

پلیس راهور ناجا با تبریک مجدد یوم الله ۲۲ بهمن و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی توصیه‌هایی را به راهپیمایان ارایه کرد.

به گزارش ایلنا، به راهپیمایان یوم الله ۲۲ بهمن توصیه می‌شود به جهت روانسازی بار ترافیکی و برگزاری هرچه باشکوهتر این مراسم موارد زیر را رعایت کنند:

۱-    از وسایل نقلیه عمومی پیش بینی شده مثل اتوبوس، تاکسی و مترو استفاده نمایند.

۲-    در صورت استفاده از وسایل نقلیه شخصی اعم از خودرو یا موتورسیکلت، حتما از پارکینگ های پیش بینی شده در مبدأ راهپیمایی استفاده نمایند.

۳-    اگر از معابر عمومی برای متوقف کردن وسیله خودتان برای حضور در راهپیمایی استفاده کردید، حتما در محل های مجاز و بدون ایجاد سد معبر نسبت به پارک نمودن وسیله نقلیه در منتهی الیه سمت راست اقدام کنید.

۴-    بر اساس مقررات راهنمایی و رانندگی، ورود وسایل نقلیه به داخل دسته جات، هیئت ها و راهپیمایی ها ممنوع است. بنابراین هموطنان عزیز به این مهم توجه ویژه‌ای داشته باشند.

۵-    راهپیمایان دقت کنند علیرغم توصیه هایی که به رانندگان شده، لکن هر زمان تردد پیاده برای رسیدن به مسیرهای راهپیمایی، مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا در این روز عزیز شاهد سوانح ترافیکی نباشیم.

۶-    رانندگان دقت کنند در روز ۲۲ بهمن به طور طبیعی و خودجوش با افزایش تردد عابران پیاده در معابر مواجه هستیم، لذا با دقت بیشتر و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

۷-    برای متوقف شدن وسایل نقلیه شخصی راهپیمایان در ۲۲ بهمن، توقفگاه‌هایی در قبل از مبدأ راهپیمایی پیش بینی شده تا راهپیمایان از آنها استفاده کنند.

پلیس راهور ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر