کد خبر: 726077 A

رییس پلیس تهران بزرگ گفت: هدف اصلی دشمن از تحریم های همه جانبه، ناکارآمد نشان دادن دولت و نظام اسلامی است.

به گزارش ایلنا، سردار حسین رحیمی رییس پلیس پایتخت صبح امروز در جمع کارکنان فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تبریک فرا رسیدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی گفت: نیروهای فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برای برقراری نظم و انضباط مراسم ۲۲ بهمن در آمادگی کامل هستند و برنامه ریزی های لازم برای جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی صورت گرفته تا امسال این مراسم با شکوه تر از سال های گذشته برگزار گردد.

وی با اشاره به دشمنی های همه جانبه استکبار جهانی با ملت ایران در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: رفتارهای سران آمریکا نشان از دشمنی آنان با مردم ایران است چرا که تحریم‌های آمریکا، زندگی روزمره مردم را نشانه گرفته و امروز دشمن با تلاش های شبانه روزی در عرصه بین المللی، سخت ترین تحریم ها را علیه ایران اعمال کرده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به لزوم بصیرت در برابر توطئه های دشمن، گفت: هدف اصلی دشمن از تحریم های سخت، سلب اعتماد مردم از مسئولان است تا بین مردم و مسئولان شکاف ایجاد کند و در افکار عمومی، دولت و نظام جمهوری اسلامی را ناکارآمد نشان بدهد. در چنین شرایطی باید مراقب بود که فریب عملیات روانی دشمن را نخوریم و برای رسیدن به آرمان های مترقی، با حفظ وحدت و انسجام، مقاوم و پر تلاش کنیم.

سردار رحیمی با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای عزیز مبنی بر حفظ وحدت و همدلی در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی گفت: رمز پیروزی انقلاب اسلامی بر رژیم منحوس شاهنشاهی و هشت سال دفاع مقدس، وحدت، همدلی و انسجام ملی با محوریت ولایت بود و امروز نیز تنها راه عبور از تنگناها و سختی های پیش رو، اتحاد و وحدت ملی با گوش سپاری به منویات مقام معظم رهبری است.

سردار حسین رحیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر