کد خبر: 725482 A

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از کشف کارگاه تولید مکمل‌های قاچاق بدنسازی به ارزش تقریبی ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در رودهن دماوند خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار عبدالرضا ناظری با اعلام این خبر گفت: مأموران کلانتری بخش رودهن با دریافت اخباری مبنی بر وجود کارگاه تولید و بسته بندی مکمل های قاچاق بدنسازی در بخش رودهن پس از شناسایی دقیق محل و کسب دستور از مقام قضائی موفق به دستگیری دو نفر و کشف کارگاه مورد نظر شدند.

وی افزود: اموال کشف شده شامل انواع دستگاه های حرفه ای پلمب، انواع قوطی، انواع مارک، برچسب و لیبل، پودر فله و قرص به مقدار تقریبی ۲۰۰ کیلو گرم بوده که پس از انتقال به کلانتری بخش رودهن به همراه متهمان جهت بررسی های تکمیلی به پلیس اگاهی این شهرستان منتقل شد.

سردار  ناظری تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی های پلیسی اعتراف کردند مواد مکشوفه را از تهران تهیه و پس از بسته بندی به بازار عرضه می کردند.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران در پایان گفت: ارزش ریالی تقریبی محموله کشف شده توسط کارشناسان،۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال محاسبه و متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

دماوند کارگاه تولید مکمل های بدنسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر