کد خبر: 725384 A

فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری سه سارق مسلح در اهواز خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار حیدر عباس زاده اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه در برخی مناطق اهواز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار فرماندهی انتظامی اهواز قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام تحقیقات در این خصوص و پس از شناسایی متهمان به هویت "ا-ت" و "ح-س" در منطقه‌ای از شهرستان اهواز، عملیات دستگیری آنها انجام شد که سارقان به محض مشاهده مأموران انتظامی با یک خودروی سرقتی قصد فرار داشتند و به سمت پلیس تیراندازی کردند که پلیس با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به آتش متقابل کرد و با سرعت عمل پلیس دو متهم که سابقه چندین فقره سرقت مسلحانه و تیراندازی را در پرونده خود داشتند، دستگیر و خودروی سرقتی نیز توقیف شد.

عباس زاده بیان کرد: در این درگیری متهمان از ناحیه کمر و پا زخمی و توسط اورژانس ۱۱۵ جهت مداوا به یکی از مراکز درمانی منتقل شدند.

وی افزود: در بازرسی از خودروی سرقتی متهمان یک قبضه اسلحه کلاش، دو تیغه خشاب، ۴۵ عدد فشنگ، یک جفت پلاک خودرو سرقتی، دو عدد اهرم دیلم مخصوص باز کردن درب منازل، یک عدد کلنگ جهت تخریب درب منزل، دو عدد نقاب مشکی و دو دستگاه گوشی تلفن همراه کشف شد.

فرمانده انتظامی خوزستان با بیان اینکه در ادامه تحقیقات پلیس، مخفیگاه یکی دیگر از همدستان متهمان شناسایی و وی نیز دستگیر شد، گفت: در بازرسی از محل اختفای سارق مذکور یک دستگاه خودرو با پلاک سرقتی کشف شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این سارقان در استان‌های دیگر نیز مرتکب جرایمی از این دست شده بودند.

اهواز سارق مسلح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر