کد خبر: 725169 A

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه در هیچ کجای کشور هیچ گونه نگرانی امنیتی وجود ندارد، گفت: نیروی انتظامی با برنامه ریزی های مناسب و برگزاری جلسات متعدد آماده است تا مراسم ۲۲ بهمن در امنیت کامل برگزار شود.

به گزارش ایلنا، سردار حسین اشتری در حاشیه مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک کشور پیشرفته و مقتدر در جهان و منطقه مطرح است.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی همواره در برگزاری مراسم های مذهبی و جشن ها حضور پررنگی داشته است، از آمادگی ناجا در تامین امنیت مراسم جشن چهل سالگی انقلاب در روز ۲۲ بهمن ماه در سراسر کشور و نیز اتخاذ تمهیدات ترافیکی این مراسم خبرداد و گفت: آمادگی های لازم برای تامین جشن چهل سالگی انقلاب از روزهای قبل آغاز شده است؛ خوشبختانه جای نگرانی وجود ندارد و همکاران بنده با آمادگی کامل در خدمت مردم هستند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه دشمنان همواره در صدد هستند از هر موقعیتی برای ضربه به نظام ما استفاده کنند، گفت: با اشراف اطلاعاتی که در نیروی انتظامی وجود دارد جلوی هر گونه توطئه ای گرفته خواهد شد.

فرمانده ناجا در ادامه از آذربایجان شرقی به عنوان یکی از استان های امن و باثبات نام برد و گفت: موضوع جرایم نیز در این استان مدیریت شده است.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی، حافظ جان، مال و ناموس مردم است، گفت: بر این موضوع و حضور مستمر در بین مردم افتخار داریم چرا که سربازی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را انجام می دهیم.

سردار اشتری، اعتماد مردم به نیروی انتظامی را رو به افزایش عنوان و خاطر نشان کرد: این موضوع را برای خود یک سرمایه می دانیم و امیدواریم پاسخگوی خوبی به اعتماد مردم باشیم.

فرمانده ناجا در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص وضعیت معیشتی کارکنان نیروی انتظامی به ویژه مرزبانان که به صورت شبانه روزی در حال حفاظت و حراست از مرزها هستند، گفت: وظیفه می دانیم در کنار آموزش ها و تجهیزات به وضعیت معیشتی پرسنل نیز رسیدگی کنیم که در این زمینه هماهنگی هایی با مبادی مربوطه صورت گرفته و امیدواریم بتوانیم در ماه های آینده این برنامه ها را عملیاتی کنیم.

سردار حسین اشتری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر