کد خبر: 724138 A

رئیس پلیس پیشگیری ناجا:

رئیس پلیس پیشگیری ناجا تاکید کرد: توطئه فعلی دشمن تبدیل رخدادهای انتظامی و اجتماعی به بحران‌های امنیتی است.

به گزارش ایلنا، سردار محمد شرفی در همایش عمومی فرماندهان و مدیران انتظامی استان سمنان ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س) و گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت: انقلاب اسلامی ایران با رهبری مدبرانه امام خمینی(ره) و حرکت و حمایت مردم در سال ۵۷ به پیروزی رسید، تا این حادثه کم‌‌‌نظیر امیدی شود برای ملت‌‌های مظلوم و مستضعف جهان.

وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران ذاتاً سلطه‌‌‌‌ناپذیر و استعمارستیز و هم‌‌اکنون مدل و الگوی بسیاری از ملت‌‌‌های منطقه و جهان است، اظهار داشت: با این شرایط، دشمنی و کارشکنی‌‌‌های ۴۰ ساله آمریکا امری طبیعی است.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: علیرغم ده‌‌‌ها دسیسه و نقشه شوم آنها برای ایجاد مانع در مسیر حرکت جمهوری اسلامی، این انقلاب مردمی با حمایت مردم و رهبری حکیمانه امام خامنه‌‌‌ای با سرعت به پیش می‌‌‌رود و ملت بزرگ ایران این روزها، ۴۰ سالگی انقلاب را جشن می‌‌گیرند.

شرفی با بیان اینکه براساس شاخص‌‌‌های نظام جهانی و تعریف آنها، هر کشور و نظامی که از تمامیت ارضی، ارزش‌‌های اعتقادی و اسلامی خود دفاع کند و بر سلطه دولت‌‌های بیگانه پیروز شود و وحدت و مشارکت سیاسی مردم را داشته باشد، حکومت و کشوری مقتدر است، تصریح کرد: با این توصیف شما کشوری به توانمندی و اقتدار ایران اسلامی می‌‌شناسید؟

وی با اشاره به برخی حوادث انتظامی و اجتماعی در ماه‌‌های اخیر در کشور خاطرنشان کرد: توطئه فعلی دشمن تبدیل رخدادهای انتظامی و اجتماعی به بحران‌‌‌های امنیتی است که با توجه به دامنه وسیع فعالیت رسانه‌‌‌ها در عصر کنونی، این امر در کمتر از ساعت و دقیقه‌‌ای ممکن می‌‌شود.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا به برخی از پدیده‌‌های اقتصادی و اجتماعی که اخیراً در فضای رسانه‌‌‌ای و اجتماعی مطرح شد، اشاره کرد و ابراز داشت: به واقع دشمن پشت همه این بحران‌‌‌سازی‌‌ها است.

شرفی افزود: مردم ایران اسلامی مایه اقتدار و آبروی نظام هستند و خود عنصر اصلی حفظ حکومت اسلامی در صحنه‌‌‌‌های مختلف خواهند بود.

وی امنیت سمنان را بسیار مطلوب ارزیابی و بیان کرد: با توجه به زیرساخت‌‌‌های ضعیف استان و ویژگی‌‌‌های جغرافیایی و اجتماعی آن از جمله کویر پهناور، وسعت زیاد، پراکندگی جمعیت و جاده‌‌های مهم و بین‌‌المللی، ماموریت پلیس در این استان بسیار سخت و پیچیده است.

به گفته این مقام انتظامی، فرماندهی انتظامی استان اولویت‌‌های ماموریتی خود در سال جاری را به خوبی مدنظر قرار داده و ما هیچ دغدغه‌‌ای از لحاظ اجرای ماموریت‌‌ها در سمنان را نداریم.

سردار شرفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر