کد خبر: 723758 A

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از انهدام باند 3 نفره تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف 230 کیلوگرم مرفین خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار محسن خانچرلی گفت: ماموران مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران با رصد فعالیت قاچاقچیان موادمخدر، در جریان فعالیت تعدادی از سوداگران مرگ در شهریار قرار گرفته و بررسی آن را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران ادامه داد: با اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان ،اخباری از حمل موادمخدر توسط افرادی از مناطق جنوب شرقی کشور به استان تهران به دست آمد و دستگیری قاچاقچیان در دستور کار قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: با تحقیقات تکمیلی پلیس، مشخص شد قاچاقچیان مقدار قابل توجهی مرفین را از جنوب شرقی کشور تحویل و در حال انتقال آن به تهران هستند که ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران با رصد اطلاعاتی محورهای مواصلاتی منتهی به استان تهران، سوژه های از قبل شناسایی شده را کنترل و در عملیاتی ویژه، 3 دستگاه خودرو از آنان توقیف و به پلیس موادمخدر استان انتقال داده شد.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با اشاره به اینکه ماموران انتظامی در بازرسی از خودروهای توقیف شده  230 بسته یک کیلویی مرفین کشف کردند،خاطرنشان کرد: در همین رابطه، 3 قاچاقچی دستگیر و پس از تشکیل پرونده به همراه مواد مکشوفه به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

سردار خانچرلی فرمانده غرب استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر