کد خبر: 723487 A

سردار هادیانفر:

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا با بیان اینکه یکی از مهمترین اولویت‌های ناجا برقراری و حفظ امنیت در کشور است، گفت: جز با حفظ ارزش‌ها این امر محقق نمی شود.

به گزارش ایلنا، سردار سید کمال هادیانفر در مراسم فارغ التحصیلی سی و نهمین دوره دانشجویان پلیس فتا در دانشگاه علوم انتظامی امین، اظهار داشت: کارکنان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران باید همواره نگرش مثبت، ارتباط موثر و یادگیری مادام العمر را مدنظر قرار دهند از طرفی همکاران ما در پلیس فتا نیز باید تلاشی مضاعف در آموزش های تخصصی و زبان داشته باشند.

وی افزود: کارکنان باید همواره در کارها خلاقیت داشته باشند و با ترسیم ذهنی و تطبیق امور با واقعیت ها مشکلات را حل کنند. باید برای هر سال خودشان برنامه داشته باشند یعنی باید بدانند کجا هستیم، به کجا باید برسیم و یا به عبارت دیگر استراتژی راهبردی داشته باشند.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا بیان کرد: سلامتی مبنای تمام آرزو هاست و ورزش یکی از روش های تکامل جسمانی ، روانی و اجتماعی می باشد لذا بر ورزش اهتمام ویژه داشته باشید.

وی در پایان گفت: تشکر از خداوند را فراموش نکنید و اگر وجدان راحت و آرامش می خواهید امور مردم را به صورت خیر خواهانه و خدا پسندانه انجام دهید.

سردار هادیانفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر