کد خبر: 722707 A

حناچی مطرح کرد:

شهردار تهران بر تلاش مدیریت شهری برای حل معضل ترافیک از طریق ایجاد زبان مشترک تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، پیروز حناچی در حاشیه آیین اهتزاز بزرگترین پرچم ایران در باغ موزه دفاع مقدس، با حضور در جمع خبرنگاران گفت: به همت همکارانم در سازمان نوسازی عباس‌‌آباد، مراسم اهتزاز پرچم ایران به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب انجام شد.  

وی ادامه داد: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کنار موزه دفاع مقدس و یادمان شهدای ترور، سپاسگزار تمامی شهیدان انقلاب و دفاع مقدس هستیم و یاد و خاطره آنها را گرامی می‌‌داریم و یکی از بزرگ‌ترین پرچم‌‌های جمهوری اسلامی را از همین نقطه به اهتزاز درمی‌‌آوریم.

شهردار تهران در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید در این روزها آیا خبر خوبی برای شهروندان دارید؟ اظهار داشت: همانطور که می‌‌دانید یکی از مشکلات اصلی شهر تهران ترافیک است و تمامی تلاش ما ایجاد زبان مشترک برای حل این معضل است. هم‌‌‌اکنون متروی تهران روزانه دو میلیون سفر را انجام می‌‌دهد که برنامه شهرداری و شورای شهر افزایش این رقم به هفت میلیون سفر است.

حناچی افزود: در همین راستا تا پایان سال خط شش متروی تهران افتتاح خواهد شد و خط هفت نیز که قبلا افتتاح شده بود و به دلایل فنی مسافرگیری در آن متوقف شده بود، فعالیت خود را از سر خواهد گرفت.

پیروز حناچی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر