کد خبر: 722536 A

سردار اشتری در یزد مطرح کرد:

فرمانده نیروی انتظامی گفت: ان‌شاء‌الله بتوانیم جنبه مردم‌محوری و حرفه‌ای شدن را در راستای خواسته‌های مردم انجام دهیم.

به گزارش ایلنا، سردار حسین اشتری در حاشیه بازدید از نمایشگاه کشفیات پایگاه آگاهی پلیس مرکز استان یزد، اظهار کرد: بحمدالله فرماندهی انتظامی استان یزد با همت همکارانم علاوه بر برخورد قاطع با متخلفان، امنیت را در سطح مطلوبی ارتقاء داده‌اند.

وی افزود: اعتماد مردم به نیروی انتظامی بحمدالله در سطح کشور ارتقاء پیدا کرده و افتخار ما این است که خدمتگزار مردم شریف میهن اسلامی هستیم، امیدواریم با چهار دهه تجربه، پلیس انقلاب اسلامی بتواند بیشتر از گذشته خدمتگزار مردم باشد و در کشف جرایم موثرتر از گذشته عمل کند.

سردار اشتری تأکید کرد: البته پلیس رویکرد اجتماعی‌محور دارد و با استفاده از ظرفیت مردم، متنفذین و صاحب‌نفوذان بیش از گذشته بتواند برای آگاه‌سازی مردم میهن اسلامی به خصوص جوانان عزیز کشور اقدامات شایسته‌ای انجام دهد.

این مقام انتظامی کشور با بیان اینکه بحمدالله مردم عزیز همیشه در صحنه و مسئولان نیز در خدمت‌شان هستند، گفت: پلیس در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی یک پلیس هوشمند با تدبیر، حافظ جان، مال و ناموس مردم است. ان‌شاء‌الله بتوانیم جنبه مردم‌محوری و حرفه‌ای شدن را در راستای خواسته‌های مردم انجام دهیم.

سردار اشتری در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم نیروی انتظامی خدمتگراز خوبی برای مردم باشد، برآورد ما این است که مردم راضی هستند اما نباید به این حرف بسنده کرد و باید پلیس در تأمین امنیت تلاش مضاعفی داشته باشد.

نیروی انتظامی پلیس سردار حسین اشتری سردار اشتری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر