کد خبر: 722484 A

رئیس کلانتری ابوذر از دستگیری یک سارق خودرو و زورگیر خبر داد و گفت: سارق پس از سرقت نافرجام خودرو، در حال زورگیری شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "حسین شمسایی" گفت: وقوع یک فقره درگیری و ایجاد رعب و وحشت در محل و همچنین تخریب تیر برق و سطل زباله توسط افراد درگیر به کلانتری ۱۶۱ ابوذر اعلام که بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری برای بررسی موضوع به آدرس اعلامی اعزام شدند.

رئیس کلانتری ۱۶۱ ابوذر بیان داشت: با حضور ماموران در آدرس اعلامی، بلافاصله یکی از افراد درگیر دستگیر و نفر دوم توانست از محل فرار کند.

وی گفت: بلافاصله طرح مهار و دستگیری فرد متواری، در دستور کار قرار گرفت و ماموران موفق شدند متهم را در حال زورگیری از خانمی در همان حوالی مشاهده کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم دوم با رویت ماموران مجدداً از محل گریخت، تصریح کرد: پس از مدتی تعیب و گریز متهم دوم نیزدستگیر و به کلانتری محل منتقل شد.

سرهنگ شمسایی افزود: درگیری صورت گرفته با توجه به مقاومت مالباخته از سرقت خودرواش بوده که زمانی که سارق با مقاومت مالباخته مواجه می شود، با وی درگیر و تجهیزات شهری را تخریب می کند و پس از متواری شدن از محل درگیری، مرتکب جرم دوم زورگیری می شود.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: تحقیقات در خصوص جرئیات پرونده ادامه دارد.

رییس کلانتری ابوذر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر