کد خبر: 721673 A

رئیس کلانتری ۱۲۱ سلیمانیه از دستگیری یک سارق خودرو در شرق تهران خبر داد و گفت: این متهم هنگام فرار با خودروی مسروقه با تیراندازی هوایی پلیس متوقف شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ افشاری اقدم با اعلام این خبر گفت: ظهر روز گذشته یکی از شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و واحد گشت این کلانتری را در جریان مورد مشکوک سرقت خودرو قرار داد.

این مقام انتظامی عنوان داشت: شهروند مذکور در گزارش خود اعلام داشت که مردی را در حال باز کردن در یک خودروی پارک شده کنار خیابان مشاهده کرده و از آنجا که این فرد سعی داشت با خم کردن در خودرو آن را باز کند، با پلیس تماس گرفته است.

وی ادامه داد: با اعلام این گزارش، بلافاصله تیم گشت انتظامی، به محل اعزام شد اما فرد مذکور با دیدن خودروی پلیس، به آنسوی بزرگراه امام علی(ع) فرار کرده و سوار خودرویی که ظاهرا از قبل منتظرش بود، شد.

کلانتر محله سلیمانیه، ادامه داد: با فرار متهم، ماموران به تعقیب او و راننده ای که او را فراری داده بود پرداختند که در نتیجه با شلیک هوایی پلیس این خودرو متوقف و در کمتر از ۱۵ دقیقه هر ۲ متهم بازداشت و به کلانتری منتقل شدند.

این مقام انتظامی، در پایان گفت: با انتقال خودرو و متهمان به کلانتری اموال مسروقه از جمله لاستیک زاپاس، باتری، جلو پنجره و ابزار آلات چندین خودروی دیگر کشف و مشخص شد متهمان چندین سابقه مواد و سرقت خودرو نیز در پرونده دارند.

گفتنی است، هر ۲ متهم برای تحقیقات بیشتر به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شده و تحقیقات برای رسیدگی به جرایم دیگر این متهمان ادامه دارد.

رییس کلانتری 121 سلیمانیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر