کد خبر: 721601 A

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به اینکه پلیس برای تامین نظم و امنیت جامعه تعامل سازنده ای با مردم دارد، گفت: یگان حفاظت شهرداری تهران با اقتدار کامل برای ایجاد انضباط شهری تلاش می کند.

به گزارش ایلنا، سردار "محمد شرفی" در مراسم تکریم و معارفه فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامی داشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: یگان حفاظت شهرداری به عنوان بازوی شهرداری برای برقراری نظم و انضباط شهری ایفای وظیفه می کند.

وی افزود: در سایه اقتدار و تلاش های خستگی ناپذیر کارکنان یگان حفاظت شهرداری و حمایت های سازنده شهردار، فرایند جمع آوری متکدیان وکارتن خوابان،ساماندهی دست فروشان و ایجاد امنیت در تفرج گاه ها،رفع سد معبر، جلوگیری از ساخت و ساز های غیرمجاز و....از عملکردهای خوب این یگان است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه یگان حفاظت مسئولیت صیانت و حفاظت از این مجموعه را دارد، اظهار داشت: شهرداری در بحث رفع تهدید های حوزه انسانی، زیستی،امور عمرانی و خدماتی رفاهی در شهر ها فعالیت دارد و یگان حفاظت در کنار شهرداری که کارهای بسیاری برای رفاه شهروندان انجام می دهد فعالیت ارزنده ای دارد و با اقتدار کامل برای ایجاد  انضباط شهری تلاش می کند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا در ادامه با اشاره به انتصاب سردار " کریم بیات " به عنوان فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران، بیان کرد: ایشان چهره ای شناخته شده در مجموعه پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ هستند و مسئولیت های مختلفی در نیروی انتظامی داشته اند، سردار" بیات "؛ فردی کارآمد، پیگیر، وقت گذار در امور و دقیق هستند و انتظار می رود که در مسئولیت جدید ضمن پیگیری نقشه راهی که سردار علیپور خیلی خوب پی ریزی کردند برنامه های نوآورانه و تجربیات سازنده خود را به کار گیرند تا شرمنده شهدا و خانواده های ایشان نشویم و ان شاءالله درسمت فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران نیز منشأ خیر و برکات باشند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس پیشگیری ناجا ادامه داد: لازم می دانم از زحمات  سردار "محمد رضا علیپور "؛ فرمانده پیشین یگان حفاظت شهرداری تهران نیز تشکر و قدردانی کنم که همواره  با مسئولیت پذیری و سخت کوشی در راستای اهداف پلیس پیشگیری ناجا، تلاش داشتند.

وی در پایان ضمن تشکر از شهردار تهران و مجموعه شهرداری به خاطر پشتیبانی همه جانبه از یگان حفاظت شهرداری تاکید کرد: پلیس با اقتدار برای تامین نظم و انضباط شهروندان بطور شبانه روزی در کنار سایر بخش های دولتی و نهاد های اجتماعی حضور دارد.

رییس پلیس پیشگیری ناجا سردار بیات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر