کد خبر: 721532 A

نخستین مرحله رزمایش نیروی انتظامی با هدف تامین امنیت پایدار محیط پیرامون دانشگاه صنعتی شریف و خوابگاه های این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش ایلنا،‌ به دنبال وقوع ناامنی‌های اخیر در مناطق پیرامون دانشگاه صنعتی شریف و خوابگاه‌های این دانشگاه نخستین مرحله از رزمایش نیروی انتظامی روز گذشته با حضور مدیر حراست دانشگاه، مسئول حفاظت فیزیکی دانشگاه، رئیس کلانتری ۱۱۸ ستارخان، معاون اطلاعات، معاون تجسس، معاون اجتماعی و پیشگیری و ماموران این کلانتری برگزار شد.

پس از برگزاری مامورهای نیروی انتظامی در خیابان‌های اطراف دانشگاه از خوابگاه طرشت۲، طرشت۳، احمدی روشن و پژوهشکده علوم و فناوری انرژی بازدید کردند.

با توجه به تعاملات صورت گرفته میان حراست دانشگاه صنعتی شریف و کلانتری ۱۱۸ ستارخان، مقرر شد این مانور به صورت هفتگی بر طبق شرایط موجود برگزار شود. همچنین پرسنل نیروی انتظامی علاوه بر تردد در مسیر خوابگاه، در تمامی ساعات شبانه روز، یک ساعت در میان از خوابگاه‌های این دانشگاه بازدید می‌کنند.

استقرار سومین کانکس سیار نیروی انتظامی طی روزهای آینده حوالی دانشگاه و خوابگاه‌ها از دیگر اقدامات حراست دانشگاه به منظور افزایش امنیت دانشجویان است.

تامین امنیت دانشگاه صنعتی شریف فناوری نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر