کد خبر: 721125 A

معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری اعضاء باند ۶ نفره سارقان خودروهای سند نمره خبر داد و گفت: در این رابطه تا کنون ۲۱ خودرو مسروقه کشف شده است.

به گزارش ایلنا، سرهنگ شمس الدین میرزکی گفت: با وقوع چند فقره سرقت مشابه در شهر تهران و عدم کشف خودرو های مسروقه، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار قرار گرفت و ماموران موفق شدند ۵ تن از سارقان حرفه ای را در این رابطه دستگیر و تحت بازجویی اولیه قرار دهند.

وی افزود: در ادامه تحقیقات پلیسی ۲۱ دستگاه خودرو مسروقه سند نمره کشف و مشخص شد که نفر ششم اعضاء باند که متهم اصلی خودروهای مسروقه سند نمره است در شهرستان کوهدشت ساکن بوده و دارای یک گاراژ اوراقی در آن شهرستان می باشد.

معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به اینکه ماموران با اخذ نیابت قضائی به شهرستان کوهدشت اعزام و گاراژ وی را تحت مراقبت قرار دادند، ادامه داد: در این تحقیقات مشخص شد که متهم به ندرت به گاراژ اوراقی مراجعه می کند.

وی با بیان شناسایی مخفیگاه متهم در کوهدشت، عنوان کرد: مدتی مخفیگاه دوم سارق ششم نیز تحت نظر گرفته شد تا اینکه ماموران موفق شدند متهم را در حال خروج با یک دستگاه خودرو سواری دستگیر کنند.

سرهنگ میرزکی با بیان اینکه در تحقیقات انجام شده مشخص شد خودرو وی نیز سند نمره و مسروقه است تصریح کرد: متهم اصلی پرونده به تهران منتقل و به همراه سایر متهمان در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند.

معاون مبارزه با سرقت وسایط نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر