کد خبر: 721115 A

فرمانده انتظامی تهران بزرگ، موضع پلیس را در مواجهه با کشف حجاب تشریح و تاکید کرد: شک نکنید پلیس هرگز مرعوب شانتاژها، جوسازی ها و ... نمی شود و باید بگویم در برخورد با اینگونه مسائل کوتاه نمی آییم.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین رحیمی درباره موضع پلیس در مقابل کشف حجاب، اظهار داشت: بی‌حجابی هنجارشکنی است و برخورد با افرادی که شئونات اخلاقی، اسلامی و عرف جامعه ما را رعایت نمی کنند، از اولویت های اساسی پلیس پایتخت است.

وی افزود: شک نکنید پلیس هرگز مرعوب شانتاژها، جوسازی ها و ... در این حوزه نمی شود و باید بگویم در برخورد با اینگونه مسائل کوتاه نمی آییم.

رئیس پلیس پایتخت یادآور شد: در ملاقات اخیری که جمعی از فرماندهان و مسئولان ارشد ناجا با فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) داشتند، معظم له نیز بر لزوم توجه به حفظ شئونات اسلامی در جامعه تأکید و توصیه داشتند و معتقد بودند که این رویکرد باید "عاقلانه" و "مدبرانه" باشد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تأکید کرد: رویکرد "عاقلانه"و "مدبرانه"؛  موضع پلیس در حوزه امنیت اخلاقی و اجرای مأموریت های مربوطه است، به طوری که واکنش های ایجابی، فرهنگی و آموزشی جایگزین برخوردهای "سلبی" پلیس در این حوزه شده است.

سردار رحیمی تأکید کرد: نگاه مان به موضوعات امنیت اخلاقی؛ نگاهی "مدبرانه"، "مسئولانه" و "مجاهدانه" است، برای تمام کارکنان پلیس پایتخت برای مواجهه با موضوعات امنیت اخلاقی، ۵ مرحله کارگاه آموزشی برگزار شده و بر برخوردهای "ایجابی"،"اخلاقی" و "اسلامی" تأکید شده است.

سردار حسین رحیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر