کد خبر: 720997 A

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از مدفون شدن دو نفر زیر آوار محل گودبرداری شده خبر داد و گفت: یک نفر از این افراد از زیر آوار خارج و تلاش برای پیدا کردن نفر دوم همچنان ادامه دارد.

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۱۱:۳۸ صبح امروز یک مورد حادثه آوار در محل گودبرداری شده در خیابان فرمانیه به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهر تهران اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه بلافاصله دو ایستگاه با امکانات کامل به محل حادثه اعزام شدند، ادامه داد: محل حادثه قطعه زمینی به وسعت حدود ۳۰۰ متر بود که به عمق ۶ متر گودبرداری شده بود وکارگران روی ضلع دیواره جنوبی مشغول کار بودند که به یکباره بخشی از دیواره تخریب می‌شود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: اطلاعات اولیه حاکی از این بود که دو کارگر در زیر خاک‌های تخریب شده محبوس و مدفون هستند بلافاصله همزمان با ایمن‌سازی عملیات خاک‌برداری و آواربرداری آغاز می‌شود و بعد از دقایقی آتش‌نشانان موفق می‌شوند نفر اول را که کارگری حدود ۳۵ ساله بود و تابعیت افغانستان را نیز داشت از زیر آوار خارج کنند خوشبختانه این فرد زنده بود اما از نواحی مختلف دچار مصدومیت شده بود.

ملکی تصریح کرد: در حال حاضر تلاش برای خارج کردن نفر دوم که کاملا مدفون است ادامه دارد و هنوز اطلاع‌دقیقی از سن و سال و تابعیت این فرد در دست نیست. اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر