کد خبر: 720005 A

در راستای نزدیک شدن به سال جدید و عید باستانی نوروز می‌توانید با کمک‌های نقدی و غیرنقدی به نیازمندان واقعی جامعه دل آنها را شاد کنید

محبت شما برای کمک به نیازمند با لبخند آنان جبران می‌شود.

طرح حمایت عیدانه موسسه خیریه حکیم با هدف لبخند رضایت بر لبان کودکان و خانواده‌های بی‌بضاعت در نظر دارد بنابر شروع سال جدید و عید نوروز برای کودکان نیازمند لباس تهیه کرده و همچنین سبد کالا مناسب شب عید برای خانواده‌های بی‌بضاعت تهیه و تحویل نماید.

خیریه حکیم (مهرآذری سابق) همه ساله در ایام نزدیکی سال جدید اقدام به تهیه و تحویل البسه کفش و سبد کالا و سایر مایحتاج نیازمندان واقعی و آبرومند می‌نماید که این امر با یاری خداوند متعال و همت شما عزیزان میسر می‌شود.

برای حمایت عیدانه خانواده مستمند، آبرودار و محترم می‌توانید با کمک‌های نقدی و یا اهدایی خود مثل: لباس نو، کفش، کیف، ارزاق و خشکبار و … این خیریه را در یاری رساندن به نیازمندان یاری رسانید.

شما می‌توانید با همکاری خانوده و دوستان در این کار خیر شرکت کنید.

ضمنا نیکوکاران و خیرینی که اقلامی جهت اهداء به این کودکان و خانواده‌های نیازمند دارند، می‌توانند با تماس و یا مراجعه به دفتر این مرکز نسبت به تحویل آن اقدام نمایند تا این مرکز بلافاصله قبل از شروع سال نو بدست خانواده‌های بی‌بضاعت برسانند.

جهت اطلاعات بیشتر با شماره تماس44293093 تماس حاصل فرمایید.

سال نو شب عید کفش نوروز کمک های نقدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر