کد خبر: 719986 A

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی از انهدام باند ۳ نفره جاعلان مدارک مسافران ایتالیا خبر داد و گفت: متهمان با جعل مدارک، نواقصی مدارک مسافران را تکمیل می کردند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "مرتضی نثاری" در توضیح این خبر، بیان داشت: با تماس تلفنی یکی از متصدیان ساخت مهر در محدوده ی خیابان گلبرگ مبنی بر اینکه فرد ناشناسی بدون ارائه مدارک، متقاضی سخت مهر یکی از ارگان های دولتی شده است، بلافاصله تیمی از مامورن آگاهی برای بررسی موضوع وارد عمل شدند و مشخص شد که خبر صحت دارد.

این مقام انتظامی با اشاره به هماهنگی با مقام قضائی، تیمی از ماموران این پایگاه موفق شدند متهم را هنگام تحویل مهر دستگیر و تحت بازجوئی اولیه قرار دهند، ادامه داد: در این تحقیقات مشخص شد که متهم مدیر عامل یک آژانس هواپیمائی در محدوده الهیه می باشد که با همکاری مدیر یک آژانس هواپیمایی در صادقیه ، نواقض مدارک متقاضیان مسافرت به ایتالیا را جعل و به سفارت ارسال می کنند.

سرهنگ نثاری گفت: با دستگیری متهم دوم در مخفیگاهش، تحقیقات پلیسی وارد مرحله بعدی شد و در این تحقیقات مشخص شد که این ۲ متهم اوراق و سربرگ های جعلی را از فردی به هویت "م.ص" به ازای پرداخت مبلغ ۲۰۰ هزار تومان تهیه و پس از مهر کردن این اوراق، مدارک مسافران ایتالیا را تکمیل می کنند. 

وی گفت: در مخفیگاه متهمان تعدادی سربرگ مربوط به سازمان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی کشف و هر ۳ متهم ضمن اقرار به جرم ارتکابی، برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند.

باند جاعلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر