کد خبر: 719056 A

علی درویش پور در واکنش به خبر " شنیدن صداهای عجیب از برج میلاد " گفت: برج میلاد تهران به وسیله سیستم های هوشمند پیشرفته پایشی، مانیتور می‌شود و در صورت مشاهده هر مشکلی، در کوتاهترین زمان برطرف می‌شود.

 به گزارش ایلنا، علی درویش پور در ادامه گفت: در مجموعه  برج میلاد تهران پایش‌های متواتر و فنی در کلیه زمینه‌های تاسیساتی و سازه‌ای به صورت دوره‌ای توسط شرکت‌های ذی‌صلاح معتبر و با به‌کارگیری متخصصین، مهندسین، کارشناسان و تکنسین ها به صورت کاملا سیستماتیک در حال انجام است.

وی ادامه داد: بدیهی است هر سازه‌ای پس از ساخت و در طول بهره‌برداری نیازمند تعمیر و نگهداری است که این فرایند، در مجموعه برج میلاد با تیمی متشکل از ۲۰۰ نفر متخصص اجرایی و نظارتی در دست اجراست.

درویش پور " شنیدن صداهای عجیب از برج میلاد " را داستانسرایی خواند و  تصریح کرد: با توجه به حساسیت مجموعه برج میلاد و خاص بودن آن در کشور برخی از این موارد جزئی بعضا در رسانه‌ها به صورتی بیان می شود که موجبات نگرانی را بر می‌انگیزد. این درحالی است که کلیه اقدامات لازم جهت پایش سلامت، تعمیر و نگهداری عوامل سازه‌ای و تاسیساتی براساس ضوابط معتبرترین استانداردهای بین المللی صورت می‌پذیرد و جا برای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

به گزارش ایلنا، روز گذشته مدیرعامل برج میلاد در گفتگویی درباره شنیده شدن صداهای مهیب در برج گفته بود: چندی پیش می‌گفتند از آسمان صدای عجیبی شنیده شد و فردی هم یک فیلم گرفت؛ ولی نهایتا مشخص نشد منشاء آن چه بوده است. صدایی که در برج شنیده شده هم تنها یک بار رخ داده و یکی از کارگران قسمت آشپرخانه آن را اعلام کرد. شاید  این صدا،صدای افتادن یک قابلمه بوده است.

برج میلاد مدیرعامل مهیب علی درویش پور صداهای عجیب صداهای وحشتناک داستانسرایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر