کد خبر: 718154 A

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از درگیری منجر به جنایت مابین دو مغازه دار در خیابان خیام خبر داد .

به گزارش ایلنا، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، در توضیح این خبر گفت : ساعت ۱۵:۰۰ یکشنبه مورخه ۳۰ دی‌ماه وقوع درگیری مابین دو مغازه‌دار شیرآلات فروشی در محدوده خیابان خیام به کلانتری ۱۱۳ بازار اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد که درگیری مابین دو جوان ۳۰ و ۳۵ ساله صورت گرفته است که طی درگیری و با شکسته شدن شیشه ویترین یک مغازه فروش شیرآلات، یکی از آنها به شدت از ناحیه سر و گردن دچار خونریزی شده است؛ بلافاصله هماهنگی‌های لازم با اورژانس تهران انجام، جوان مصدوم به بیمارستان منتقل و طرف دیگر درگیری به نام مصطفی نیز در همان محل درگیری توسط مأموران کلانتری ۱۱۳ بازار دستگیر می شود.

با وجود انتقال فرد مجروح به بیمارستان و انجام اقدامات درمانی، به کلانتری ۱۱۳ بازار اعلام شد که جوان مصدوم به علت شدت جراحت و خونریزی شدید فوت شده است که بلافصله موضوع به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد، متهم "مصطفی . ی" (۳۰ ساله) جهت تحقیقات در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. مصطفی در اظهاراتش مدعی شد: هر زمان با مقتول روبرو می شدم، وی بدون هیچ دلیل مشخصی شروع به فحاشی می‌کرد تا اینکه امروز برخی الفاظ زشت را به من و اعضای خانواده‌ام نسبت داد؛ همین موضوع باعث شد تا اینبار به فحاشی کردن‌های او اعتراض کنم؛ اعتراض بنده بهانه‌ای شد تا مقتول با مشت ضربه‌ای به صورتم بزند؛ در حالیکه عصبانی شده شدم، به سمت مقتول حمله‌ور شده و دیگر متوجه نشدم که چگونه به سمت ویترین مغازه برخورد کردیم.

متهم پرونده در شرایطی مدعی است که ابتدا مقتول به سمت حمله‌ور شده است که بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین‌های مداربسته اطلاعات متفاوتی را در اختیار کارآگاهان قرار داده است ؛ تصاویر بدست آمده از دوربین‌های مداربسته ی محل درگیری مصطفی ( قاتل ) را در شرایطی نشان می دهد که درحالیکه مقتول در پیاده رو در تردد است ، از پشت سر به او نزدیک شده و اقدام به گرفتن مقتول از ناحیه کمر کرده و او را به ویترین شیشه ای مغازه کوبیده و شیشه های تخریب شده ی ویترین باعث ایجاد جراحت شدید مقتول از ناحیه گردن شده است .

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : تحقیقات در خصوص این پرونده ،  در مراحل اولیه قرار دارد و متهم با قرار بازداشت موقت در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است .

معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر