کد خبر: 717917 A

پرویز فتاح تشریح کرد:

رییس کمیته‌ امداد امام خمینی(ره) توضیحاتی درباره افزایش مستمری به مددجویان این نهاد ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، پرویز فتاح در جمع خبرنگاران درباره میزان افزایش مستمری به مددجویان گفت: با همکاری مجلس و دولت از محل تبصره 14 به مستمری امسال مستمری‌بگیران 14 درصد اضافه کردیم و همچنین دولت برای جبران شرایط اقتصادی به وجود آمده کنونی بسته حمایتی تعریف کرده که کمیته امداد و بهزیستی اولین گروهی بودند که این کمک هزینه را دریافت کردند. رئیس جمهور نیز قول داده اند دو نوبت تا پایان سال بسته حمایتی به مددجویان  تخصیص دهند.

وی با افزایش مستمری‌بگیران گفت: برای سال آینده پیشنهاد ما افزایش 20 درصدی در دریافت مستمری و سایر خدمات بوده و پیشنهاد داده‌ایم مستمری‌ها برای کل مستمری‌بگیران افزایش پیدا کند.

رییس کمیته امداد امام خمینی همچنین درباره سامانه خوب باشیم، گفت: این سامانه به این جهت راه‌اندازی شده که گروه‌های جهادی از کار یکدیگر مطلع باشند چون الان فعالیت گروه‌های جهادی مثل مجمع الجزایر است و اقدامات انجام شده موازی‌کاری است.

وی در پایان متذکر شد: اطلاعات مناطق نیازمند برای انجام اقدامات جهادی در این سامانه تجمیع می‌شود و کمیته هم در رأس آن قرار دارد. در تلاشیم با راه‌اندازی این سامانه برای رفع محرومیت یک اقدام هم افزایی انجام دهیم.

پرویز فتاح کمیته امداد کمیته امداد امام خمینی(ره)
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر