کد خبر: 717179 A

معاون اجتماعی پلیس تهران بزرگ:

معاون اجتماعی پلیس تهران بزرگ توسعه آموزش‌های همگانی به منظور ارتقا و پیشگیری اجتماعی را از جمله برنامه‌ها و اولویت‌های این معاونت عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در بیست و یکمین همایش معاونان اجتماعی استان‌ها و پلیس‌های تخصصی نیروی انتظامی مقام برتر را کسب کرد.

سرهنگ مراد مرادی معاون اجتماعی پلیس تهران گفت: با توجه به اینکه یکی از دکترین‌های اصلی سردار فرماندهی نیروی انتظامی جامعه محوری و جامعه مداری است لذا راهبرد اصلی پلیس تهران در معاونت اجتماعی پیروی از این تدبیر بوده است.

وی با اشاره به محورهای این دکترین گفت: توسعه آموزش‌های همگانی به منظور ارتقا و پیشگیری اجتماعی، توسعه مشارکت اجتماعی با بهره‌گیری از ظرفیت همه اقشار جامعه و بهره‌گیری از ظرفیت نخبگان فرهنگی، اجتماعی،‌ هنری، علمی و فرهیختگان و اصحاب رسانه از جمله برنامه‌ها و اولویت‌های معاونت اجتماعی پلیس پایتخت بوده است.

معاون اجتماعی ناجا خاطر نشان کرد: در این رابطه شورای مشورتی،‌فرهنگی و اجتماعی در پلیس تهران با همکاری اندیشمندان و اساتید دانشگاهی در حوزه‌های مختلفی تشکیل شد؛ همچنین به منظور بهره‌گیری از ظرفیت‌ علمی جوانان نخبه کشور استفاده کرده و گروه نخبگان جوان را تشکیل دادیم.

سرهنگ مرادی تصریح کرد: مسئولیت معاونت اجتماعی در واقع سازوکار نزدیکی پلیس با جامعه است که در این زمینه با پیشگیر ی اجتماعی، ارتقا سرمایه اجتماعی و ارتقا احساس امنیت توانستیم میزان مصالحه در پرونده‌های موجود در تهران بزرگ را به حدود 80 درصد برسانیم.

فرماندهی انتظامی فرهنگی و اجتماعی نخبگان نیروی انتظامی امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر