کد خبر: 715814 A

همزمان با چهارمین همایش ملی و اولین همایش بین المللی آتش نشانی و ایمنی شهری، ۴۰ کارگاه تخصصی و سخنرانی توسط میهمانان خارجی و اعضای هیأت علمی دانشگاه های کشور برگزار می شود.

به گزارش ایلنا، دبیرخانه چهارمین همایش ملی و اولین همایش بین المللی آتش نشانی و ایمنی شهری، همزمان با نخستین نمایشگاه تخصصی صنعت ایمنی و آتش نشانی به تاریخ ۵ تا ۷ اسفند ماه سال جاری با حضور شرکتهای معتبر ایرانی و نمایندگان شرکتهای خارجی در این حوزه برپا می‌شود و بازدید از آن برای علاقمندان آزاد و رایگان می باشد.

بر اساس این گزارش در نخستین روز این نمایشگاه کارگاه های سازمان نظام مهندسی و اولین دوره مسابقات پهپاد های آتش نشان با حضور شرکت کنندگان از سراسر کشور برگزار می شود. همچنین همزمان با این رویداد کارگاه های جنبی در محورهای مختلف این همایش برای بهره مندی علاقمندان دایر می باشد.

با توجه به پایان مهلت ارسال مقالات تا ۳۰ دیماه ماه ۱۳۹۷، علاقه مندان این حوزه برای ارسال مقالات و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت رسمی همایش به آدرس زیر مراجعه و یا با دبیرخانه رویداد تماس حاصل نمایند.

آدرس و شماره تماس دبیرخانه: تهران خیابان آزادی، نبش خیابان میمنت، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تلفن دبیرخانه:۰۲۱۶۶۰۰۲۷۱۳-۰۲۱۶۶۰۱۹۳۷۷-۰۲۱۶۶۰۵۶۵۳۵-۰۲۱۶۶۰۴۳۳۲۸

آتش نشانی شهرداری تهران صنعت سازمان نظام مهندسی میهمانان خارجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر