کد خبر: 715524 A

سرگرد آقااحمدی تشریح کرد؛

رئیس کلانتری ۱۰۴ عباس‌آباد با اشاره به دستگیری ۲ دختر و یک پسر به جرم سرقت از منزل دوست‌شان گفت: این متهمان پس از سرقت در قبال بازپس دادن اموال مسروقه، وجه نقد درخواست کرده بودند.

به گزارش ایلنا، سرگرد محمد آقااحمدی به تشریح این خبر پرداخت و گفت: با شکایت یکی از شهروندان محله نیلوفر درباره سرقت به عنف از منزلش، تیمی از ماموران برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: مالباخته در بررسی‌های انجام شده اعلام داشت سه تن از دوستانش که ۲ دختر و یک پسر بودند پس از ورود به منزلش او را مورد ضرب و جرح قرار داده و پس از آن تعدادی لوازم منزل از جمله یک‌دستگاه ال‌سی‌دی، ۲ دستگاه مانیتور، سه‌دستگاه تلفن‌همراه، یک‌سری مدارک شناسایی، یکسری کارت‌های هدیه بانکی، ۲ عدد لپ‌تاپ، یک‌عدد کیس کامپیوتر و یک‌دستگاه دوربین عکاسی را به سرقت برده‌اند و پس از تماس تلفنی در قبال بازپس دادن آنها وجه‌نقد درخواست کرده اند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: تحقیقات و بررسی از سوی ماموران آغاز شد و با توجه به سرنخ‌های به دست آمده مخفیگاه متهمان و مشخصات آنها به دست آمد و طی اقدامات انجام شده مالباخته با ۲ تن از سارقان قرار گذاشته تا در محلی با تحویل پول نقد اموال مسروقه را بازپس بگیرد که با حضور به موقع ماموران این ۲ سارق که مهشید و رویا نام داشتند دستگیر شدند.

کلانتر محله عباس‌آباد تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های انجام شده به جرم خود اعتراف و همدست دیگر خود را نیز معرفی کردند که با راهنمایی‌های آنها مخفیگاه متهم سوم نیز شناسایی و در یک عملیات ضربتی او نیز دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

سرگرد آقااحمدی خاطرنشان کرد: متهم سوم که صدرا نام داشت نیز در بازجویی‌های انجام شده به جرم خود اعتراف و محل اختفای اموال مسروقه را به پلیس معرفی کرد که با هماهنگی‌های انجام شده اموال مسروقه به مالباخته بازپس داده شد و هر سه متهم برای تحقیقات بیشتر به دادسرا منتقل شدند.

رییس کلانتری 104 عباس آباد کلانتری ۱۰۴ عباس‌آباد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر