کد خبر: 715459 A

فرمانده نیروی انتظامی گفت: در ایام اربعین امسال شاهد کاهش 60 درصدی تصادفات نسبت به سال های گذشته بودیم، امیدواریم در سال های آینده بتوانیم خدمت رسانی شایسته ای به زائران اربعین حسینی داشته باشیم

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سردار " حسین اشتری " در حاشیه  آیین اختتامیه اولین پویش فرهنگی هنری " شاهدان حقیقت" با موضوع اربعین و مدافعان حرم که در فرهنگسرای اندیشه برگزارشد اظهار داشت: بحمدالله امنیت پایداری در مرزها برقرار است و هیچ مشکلی نداریم.

فرمانده ناجا تصریح کرد: با اشراف خوبی که مرزبانان در مرزها دارند هر حرکت دشمنان برای خدشه وارد کردن به امنیت کشور خنثی و در این رابطه تعدادی از اشرار نیز به دام افتادند.

وی یادآور شد: در ایام اربعین حسینی همه دستگاه ها فعال بودند البته مسئولیت برقراری امنیت و ترافیک و روان سازی تردد زائران نیز به عهده نیروی انتظامی بود که امسال نسبت به سال های گذشته بهتر برگزار شد و هیچ مشکلی در این خصوص وجود نداشت.

سردار اشتری خاطر نشان کرد: در ایام اربعین امسال شاهد کاهش 60 درصدی تصادفات نسبت به سال های گذشته بودیم، امیدواریم در سال های آینده بتوانیم خدمت رسانی شایسته ای به زائران اربعین حسینی داشته باشیم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور تأکید کرد: ایادی و دشمنان همیشه به دنبال ایجاد آشوب و ناامنی در داخل کشور هستند.

فرمانده ناجا در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص صیانت کارکنان گفت: با افراد خاطی و توهین کننده به کارکنان با همکاری دستگاه قضابرخورد قاطع صورت گرفته و با اقتدار با آنان برخورد می شود. امسال نسبت به سال های گذشته شاهد کاهش 40 درصدی این برخوردها بوده ایم. جا دارد از مردم عزیز که همواره در این گونه موارد نیروی انتظامی را یاری می کنند، صمیمانه تشکر و قدردانی کنم.

سردار اشتری در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص اینکه در ارزیابی از کارکنان نیروی انتظامی چه نمره ای می دهید؟ گفت: تمام تلاش نیروی انتظامی این است که طبق فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) پلیس در تراز جمهوری اسلامی باشد و همواره سعی می شود تا کارکنان خود را به این تراز برسانند

ترافیک خدمت رسانی فرهنگی هنری مقام معظم رهبری نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر