کد خبر: 714932 A

رئیس کلانتری باغ فیض از دستگیری یک مامور قلابی خبر داد که از مغازه داری در باغ فیض مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تقاضا کرده بود.

به گزارش ایلنا، سرهنگ پرویز حسینی‌فر گفت: یکی از معازه داران سطح حوزه به کلانتری مراجعه و اظهار داشت: "فردی به عنوان مامور به مغازه وی مراجعه کرده و به بهانه اینکه من مرتکب خلاف شده‌ام، تقاضای یک میلیارد و پانصد میلیون ریال وجه نقد کرده است" که بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری باغ فیض قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه اطلاعاتی که شاکی در خصوص متهم ارائه داده بود، با هیچ یک از ماموران این کلانتری تطابق نداشت، ادامه داد: ظن ماموران مبنی بر حضور یک مامور قلابی در محدوده کلانتری برانگیخته شد و به منظور جلوگیری از وقوع جرائم مشابه، تیمی از ماموران مسئولیت دستگیری مامور قلابی را به طور ویژه بر عهده گرفتند.

سرهنگ حسینی فر، با بیان اینکه متهم سعی کرده بوده با معرفی راننده ای برای دریافت وجه نقد، رد پایی از خود بر جا نگذارد، افزود: در تحقیقات پلیسی، مامور قلابی که در همان نزدیکی، مخفی شده بود شناسایی شد.

رئیس کلانتری باغ فیض افزود: ماموران کلانتری موفق شدند متهم را هنگام دریافت وجه نفد از راننده خودرو، دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری منتقل کنند.

رئیس کلانتری باغ فیض، عنوان کرد: تحقیقات پلیسی از متهم برای کشف جرایم مشابه ادامه دارد.

رییس کلانتری باغ فیض
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر