کد خبر: 714649 A

محسنی بندپی:

استاندار تهران تاکید کرد: بیمارستان‌های شهرستان‌های استان تهران در برخی حوزه‌ها کمبود تخت دارند، بر همین مبنا باید نیازسنجی صورت گرفته را مبنا قرار داده و برای مناطق جنوبی شهر تهران و شهرستان‌های اطراف استان مراکز آموزشی و درمانی لازم را ایجاد یا تکمیل کنیم.

به گزارش ایلنا، انوشیروان محسنی بندپی به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، با همراهی امیدوار رضایی نماینده سابق مجلس، فریده اولادقباد عضو فراکسیون امید و جمعی از مسئولان، ظهر امروز با حضور در بیمارستان لقمان تهران از این مجموعه درمانی بازدید و از زحمات کادر پزشکی و پرستاران آن تقدیر کرد. 

وی در حاشیه این دیدار صمیمی، پرستاران و جامعه پزشکی کشور را از خدوم‌ترین اقشار جامعه دانست که خدمات بی‌‌بدیلی را به اقشار مختلف مردم ارائه می‌دهند. 

استاندار تهران افزود: حرفه پرستاری، تبلور صبر، رافت و عطوفت بوده و پرستاران در ارائه خدمات تکمیلی درمان نقش بی‌‌بدیلی را ایفا می‌کنند. 

محسنی بندپی ادامه داد: در حوزه پرستاری توان علمی ما در کشور بسیار بالا بوده و بسیاری از کشورها خواستار حضور پرستاران ایرانی در حوزه‌‌‌های درمانی مختلف در خارج از کشور هستند و ما باید از تمام ظرفیت نیروی انسانی در حوزه پرستاری بهره ببریم.

وی اضافه کرد: بیمارستان‌‌‌‌های شهرستان‌های استان تهران در برخی حوزه‌ها کمبود تخت دارند و به‌‌ عنوان نمونه در شهرستان‌های ملارد و اسلامشهر همچنین تعدادی از شهرستان‌‌‌ها با این مشکل مواجه هستیم بر همین مبنا باید نیازسنجی صورت گرفته را مبنا قرار داده و برای مناطق جنوبی شهر تهران و شهرستان‌‌‌های اطراف استان مراکز آموزشی و درمانی لازم را ایجاد یا تکمیل کنیم. در این خصوص ردیف اعتباری مشخصی نیز برای برخی از پروژه‌ها وجود دارد که باید این ردیف را افزایش دهیم.

استاندار تهران یادآور شد: با بهره‌‌‌گیری از هماهنگی میان دولت و مجلس و همراهی نمایندگان مجمع نمایندگان استان تهران تلاش می‌‌کنیم تا فضاهای بیمارستانی جنوب تهران و استان را با سرعت بیشتری توسعه دهیم.

انوشیروان محسنی بندپی انوشیروان محسنی‌بندپی انوشیروان محسنی بند پی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر