کد خبر: 713678 A

شهردار منطقه ۴ تهران خبر داد:

شهردار منطقه ۴ تهران از پایان عملیات عمرانی بوستان مسافر خبر داد و تاکید کرد: بوستان مسافر با بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی تا پایان سال آماده اسکان مسافران نوروزی است.

به گزارش ایلنا، سیدعلیرضا حسینی با اعلام این خبر گفت: به منظور ارایه خدمات فرهنگی اجتماعی و رفاهی و ایجاد بستری امن به مسافرانی که از شمال شرق از طریق بزرگراه شهید بابائی وارد تهران می‌‌شوند، احداث بوستان مسافر با مساحتی بالغ بر ۹ هزار متر مربع در انتهای بزرگراه شهید بابایی در دستورکار قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به توقف مسافران نوروزی در حاشیه اراضی جنگل کاری غزال و در کنار حاشیه بزرگراه‌‌ها و جلوگیری از ایجاد حوادث احتمالی و ارتقای کیفیت خدمات‌‌رسانی به مسافران شهر تهران با ایجاد معابر مناسب، کلنگ احداث بوستان مسافر از مهر ماه سالجاری به زمین خورد.

شهردار منطقه چهار با بیان اینکه عملیات در این بوستان به پایان رسیده است، اظهار داشت: در حال حاضر با پخش روکش آسفالت به تناژ ۸۰ تن، آخرین عملیات عمرانی محدوده بوستان، توسعه فضاهای نشیمن، نیمکت و آلاچیق این پروژه به پایان رسیده و احداث زمین‌‌بازی کودکان نیز در دست اجرا است. 

حسینی با اشاره به امکانات مورد نیاز مسافران در این بوستان تصریح کرد: بوستان مسافر با امکاناتی نظیر شبکه روشنایی مناسب، سرویس‌های بهداشتی، آلاچیق و سکوهای پرتعداد برای گستراندن چادرهای مسافرتی،  مکان هایی مخصوص برای شستشوی ظروف، نصب وسایل بازی کودکان، نصب وسایل بدنسازی و... میزبان شهروندان و مسافران نوروزی ۱۳۹۸ خواهد بود.

حسینی اضافه کرد: هم‌‌اکنون عملیات عمرانی این بوستان در حوزه فنی و عمرانی به پایان رسیده است و مناسب‌‌سازی و ایجاد سایر امکانات رفاهی نیز تا پایان سال به بهره‌‌برداری خواهد رسید. 

شهرداری منطقه 4
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر