کد خبر: 713607 A

معاون فرهنگی دانشگاه تهران تاکید کرد:

معاون فرهنگی دانشگاه تهران گفت: مراسم بزرگداشت چهلمین ساگرد پیروزی انقلاب باید هرچه باشکوه‌تر در دانشگاه‌ها برگزار شود.

به گزارش ایلنا، مجید سرسنگی در جلسه شورای معاونان فرهنگی دانشکده‌ها و پردیس‌های دانشگاه تهران با تاکید بر لزوم هر چه باشکوه‌تر برگزاری آیین‌های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: گرامی‌داشت ایام غرور آفرین پیروزی انقلاب وظیفه‌ای است که نباید از آن غفلت کنیم. خصوصا امسال که چهلمین سالگرد انقلاب را جشن می‌گیریم و باتوجه به غوغاهای رسانه‌ای دشمنان کشور و انقلاب، این موضوع حساس‌تر و جدی‌تر شده است.

وی تاکید کرد: بسیاری از دشمنان ما تلاش می‌کنند دانشگاه را جدای از جامعه و ارزش‌های انقلاب تصویر کنند در حالی که دانشگاه‌ها در همه مراحل انقلاب یاور این حرکت مردمی و رهبری انقلاب بوده و هستند.

معاون فرهنگی دانشگاه تهران اظهار داشت: مشارکت ما در جشن‌های چهل سالگی انقلاب پاسخی است به تصورات غلط دشمنان و تبلیغاتی که به راه انداخته‌اند.

سرسنگی همچنین بر لزوم ارتباط نزدیک مسئولان واحدهای دانشگاه با دانشجویان تاکید کرد و افزود: وظیفه ما در معاونت فرهنگی این است که بستر گفتگو را در دانشگاه ایجاد کنیم بنابراین امیدواریم در نیمسال آینده تحصیلی در پردیس‌ها و دانشکده‌ها جلساتی با حضور مدیران ارشد هر واحد برگزار شود تا دانشجویان فرصت پیدا کنند از نزدیک با آنها گفتگو کرده و نظرات خود را منتقل کنند.

انقلاب انقلاب اسلامی ایران جامعه دانشگاه تهران معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر