کد خبر: 713415 A

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از اطفاء حریق در یک کارگاه مبل‌سازی در خیابان دماوند خبر داد.

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزئیات این حادثه گفت: در ساعت ۱۰:۱۶ یک مورد حادثه آتش‌سوزی در یک کارگاه مبل سازی در خیابان دماوند، خیابان ناصری به سامانه  ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهر تهران اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه بلافاصله ۳ ایستگاه آتش‌نشانی با امکانات کامل به همراه خودروهای تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شد، تصریح کرد: محل حادثه یک کارگاه تولید مبل  دو طبقه مسقف بود که هر طبقه حدود ۱۲۰ متر وسعت داشت و کارگاه رویه‌کوبی و رنگرزی اسکلت‌های مبلی بود. در روی پشت‌بام این کارگاه نیز یک انباری کوچک بود که با مصالح ناایمن ایجاد شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: طبقه بالایی این کارگاه که بخش رنگ‌کاری بود، دچار حریق شده بود و بخش زیادی از کارگاه شعله‌ور بود و آتش‌ به بخش‌های زیادی از پشت‌بام نیز سرایت کرده بود و در حال گسترش بود. آتش‌نشانان بلافاصله وارد عمل شده و موفق شدند آتش‌ را تحت کنترل خود در آوردند. خوشبختانه از سرایت آتش به اطراف جلوگیری شد و در حال حاضر آتش کاملا خاموش شده و مورد مصدومیت و تلفات جانی نیز این حادثه نداشته است.

ملکی تصریح کرد: نیروهای آتش‌نشانی در حال حاضر مشغول تخلیه دود و ایمن‌سازی محل هستند و تا دقایقی دیگر کارشناسان علت حادثه را بررسی می‌کنند.

جلال ملکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر