کد خبر: 713405 A

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از عملیات موفقیت آمیز ماموران انتظامی شهرستان نیکشهر در شناسایی گروگانگیران و رهایی فرد ربوده شده خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار احمد طاهری درباره جزئیات این خبر اظهار داشت: درپی مراجعه حضوری خانواده مردی ۵۰ساله و اعلام ربوده شدن او توسط عده ای ناشناس، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس این  شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد که ربایندگان با تماس تلفنی با این فرد به بهانه سپردن انجام یک کار عمرانی، او را به حاشیه شهر و محلی خلوت کشانده و با تهدید سوار یک دستگاه پژو ۴۰۵ نقره ای کرده و گروگان می گیرند.

سردار طاهری با اشاره به اینکه با تماس تلفنی گروگانگیران با خانواده فرد ربوده شده و مطالبه مبلغ ۴ میلیارد ریال، انگیزه مالی جرم معلوم شد ابراز داشت: مأموران پلیس با استفاده از سرنخ های موجود و  اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند هویت و مخفیگاه آدم ربایان را شناسایی کنند.       

بنابر گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، این مقام ارشد انتظامی ابراز داشت: مأموران پلیس پس از شناسایی مخفیگاه گروگانگیران در روستای "گورناگان" بخش "چانف" نیکشهر عملیات شبانه ای را برای رهایی گروگان آغاز کردند.

سردار طاهری اظهار داشت: گروگانگیران که غافلگیر و عرصه را برخود تنگ دیدند با استفاده از تاریکی هوا و صعب العبور بودن منطقه گروگان را رها کرده و پابه فرار گذاشتند.

وی گفت: فرد ربوده شده پس از آزادی به صورت صحیح وسالم به آغوش خانواده بازگشت و دستگیری ربایندگان نیز در دستور کار پلیس قرار دارد.

جانشین فرمانده انتظامی استان در پایان تأکید کرد: نیروی انتظامی با مخلان نظم و امنیت شهروندان برخورد قاطع و قانونی می کند و اجازه جولان به آنان نخواهد داد.

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر