کد خبر: 713316 A

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی:

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی در بازدید از مرزهای مشترک با کشور آذربایجان در شمالغرب ، گفت: با توجه به رابطه حسنه دو کشور ، بحمدالله مشکلی در این مرزها وجود ندارد.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت پلیس،‌ سردار قاسم رضایی در بازدید از مرزهای مشترک جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان در شمالغرب اظهارداشت: خوشبختانه با تعاملات خوب مرزبانان دو کشور ایران و جمهوری آذربایجان، مرزهای مشترک از امنیت مطلوبی برخوردار است و مرزبانان اشرافیت و آمادگی کاملی بر مرزها دارند.

وی افزود: کنترل و انسداد مرزها با هدف ممانعت از ورود غیرمجاز، مقابله با قاچاق و برقراری روابط هرچه بیشتر به منظور توسعه صادرات و واردات کالا است.

سردار رضایی خاطرنشان کرد: با تبادل اطلاعاتی و همکاری مرزبانان ایران و جمهوری آذربایجان، خلاءهای مرزی دو کشور پوشش داده شده است.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به امنیت مطلوب مرزهای مشترک ایران و آذربایجان در شمالغرب، گفت: در سایه تلاش و همکاری مشترک مرزبانان دو کشور، تعاملات مرزی مثبتی در مرزها حاکم است لذا به منظور تامین امنیت پایدار در مرزها بایستی تبادل اطلاعات و تعاملات مرزی بیشتری داشته باشیم.

سردار رضایی در خاتمه گفت: با توجه به رابطه حسنه دو کشور، به حمدالله مشکلی در مرزهای مشترک وجود ندارد.

بر اساس گزارش سایت پلیس، گفتنی است، کشور ایران و جمهوری آذربایجان، مرزهای مشترکی در دریای خزر و نیز در خشکی دارند که کشورمان با ۷۵۹ کیلومتر مرز مشترک، با جمهوری آذربایجان هم مرز است.

ایران پوشش جمهوری اسلامی ایران قاچاق نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر