کد خبر: 713074 A

شهردار اسبق در جمع خبرنگاران:

شهردار اسبق تهران گفت: زمانی که من مسئولیت شهرداری را برعهده داشتم، تهران ۶۰ بار موشک باران شد، اما ما باید شهر را پرنشاط و زنده نگه می داشتیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد نبی حبیبی در حاشیه نشست شهرداران در دوران پس از انقلاب در پاسخ به این پرسش که امروز در جلسه به شهردار تهران درخصوص مشکلات تهران چه گفتید؟ اظهار داشت: حل مشکلاتی که در حوزه محیط زیست وجود دارد از اولویت های پایتخت است؛ زیرا محیط زیست مسئله ای چند بعدی است.

محمدنبی حبیبی با بیان اینکه ۵ محور مهم برای مدیریت کلان شهرها شناسایی شده است که شامل ترافیک، فضای سبز و محیط زیست می شود، گفت: باید برای حل این مشکلات به طور متوازن گام برداشته شود.

حبیبی با بیان اینکه در زمان مدیریتش در تهران، مترو متوقف بود، خاطرنشان کرد: مسئله مترو یکی از موضوعات مهمی است که راه اندازی آن با موانع سنگینی روبرو است.

وی با اشاره به اینکه در زمان من، زمان صدور پروانه ساخت ۱۸ ماهه بود، گفت: پس از پایان مدیریت من در تهران، این رقم به ۶ ماه یعنی دو سوم کاهش پیدا کرد.

شهردار اسبق تهران با اشاره به اینکه یکی از معضلات آن زمان مسئله جنگ بود، گفت: تنها در دوره من ۶۰ بار تهران موشک باران شد اما ما باید شهر را پرنشاط و زنده نگه می داشتیم.

شهردار تهران شهرداری شهرداری تهران مترو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر