کد خبر: 713014 A

رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخورد یک دستگاه سواری ساینا با کامیون کشنده در محور باشت به گچساران۳ کشته بر جای گذاشت.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "بهنام ویسی پور" در تشریح این خبر گفت: برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در محور باشت- گچساران بلافاصله ماموران انتظامی و پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس پلیس راه استان در ادامه گفت: برابر گزارش مأموران یک دستگاه خودروی سواری ساینا که در مسیر باشت به گچساران در حال حرکت بود به دلیل لغزندگی جاده و ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه با کامیون کشنده برخورد کرد که در این سانحه راننده و دو سرنشین خودروی ساینا در دم جان باختند.

سرهنگ ویسی پور در ادامه بیان داشت: کارشناسان پلیس راه ،علت این تصادف را لغزندگی جاده و تخطی از سرعت مطمئنه از سوی راننده ساینا اعلام کردند.

بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس راه استان از رانندگان خواست با توجه به فصل سرما و بارش برف و باران و همچنین لغزندگی جاده ها با سرعت مجاز و مطمئنه رانندگی کنند و از پرداختن به کارهایی که موجب حواس پرتی و انحراف افکار می شود بپرهیزند تا شاهد وقوع این گونه حوادث نباشیم.

رییس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر