کد خبر: 712995 A

در نشست نهایی هیئت داوران بیستمین جشنواره ابن‌سینا دانشگاه علوم پزشکی تهران، ۱۶ برگزیده بخش‌های آموزش، پژوهش و خدمات ویژه مشخص شدند.

به گزارش ایلنا، محمدعلی صحرائیان، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران و دبیر جشنواره درباره برگزیدگان نهایی این دوره از جشنواره گفت: در جلسه نهایی هیئت داوران جشنواره ابن‌سینا، منتخبین کمیته‌های تخصصی، موردبررسی قرار گرفتند و برگزیدگان نهایی انتخاب شدند.

وی تعداد برگزیدگان این دوره از جشنواره را ۱۴ نفر از دانشگاه علوم پزشکی تهران و ۲ نفر از دانشگاه تهران اعلام کرد.

صحرائیان افزود: براساس نظر هیئت داوران، ۶ برگزیده در بخش آموزش (۵ نفر در جایزه آموزشگر برگزیده و یک نفر در جایزه تلاش در عرصه توسعه آموزش علوم پزشکی)، ۶ برگزیده در بخش پژوهش (۲ نفر در جایزه پژوهشگر برگزیده، ۲ نفر در جایزه پژوهشگر جوان، یک نفر در جایزه مقاله برگزیده، یک نفر در جایزه فن‌آور برتر) و ۲ برگزیده در بخش الگوی رفتاری اخلاق  از دانشگاه علوم پزشکی تهران و ۲ برگزیده از دانشگاه تهران (به‌عنوان پژوهشگر برگزیده و طرح پژوهشی برگزیده) معرفی می‌شوند.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: بیستمین جشنواره ابن‌سینا دانشگاه علوم پزشکی تهران در ۱۵ بهمن ماه ۹۷ برگزار می‌شود و امیدواریم این جشنواره شاخصی برای شناخت الگوهای خوب دانشگاه باشد و به ارتقا آموزش، پژوهش و خدمات دانشگاه کمک کند.

در بخش آموزش از ۳۷ داوطلب از دانشکده‌های مختلف پس از بررسی‌های انجام‌شده در کمیته تخصصی، منتخبین در دو حیطه آموزشگر برتر و جایزه تلاش در عرصه توسعه آموزش علوم پزشکی به هیئت داوران نهایی معرفی و برگزیدگان با رأی هیئت داوران نهایی شدند.

در بخش خدمات ویژه و الگو رفتاری اخلاق نیز هیئت داوران برگزیدگان نهایی را انتخاب کردند.

۶۰ نفر در محورهای پژوهشگر برگزیده، پژوهشگر جوان، فن‌آور برگزیده (محور افزوده‌ شده سال ۹۷) و مقاله و کتاب برگزیده داوطلب شدند که در نهایت برگزیدگان نهایی از سوی هیئت داوران انتخاب شدند و منتخبی در بخش کتاب معرفی نشد.

تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران علوم پزشکی بخش پژوهش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر