کد خبر: 712648 A

فرمانده انتظامی غرب استان تهران، از دستگیری قاتل فراری شهید فودلاوند پس از ۱۴ سال در شهرستان بناب استان آذربایجان شرقی خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار محسن خانچرلی در تشریح این خبر گفت: ساعت ۱۲و ۵۰ دقیقه ظهر روز پنجم اردیبهشت سال ۸۴، ماموران گشت یگان امداد شهرستان شهریار به یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ مشکی رنگ با ۳ سرنشین مشکوک شده و به آن دستور ایست دادند.

وی افزود: پس از متوقف شدن خودرو، شهید "فولادوند" سراکیپ گشت از راننده مدارک مالکیت را درخواست کرد که حین بررسی، راننده با کلت کمری به سمت مامور پلیس تیراندازی و با خودرو از محل متواری شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران ادامه داد: مامور پلیس مجروح شده بلافاصله به بیمارستانی در شهریار منتقل شد که متاسفانه بر اثر شدت جراحات و خونریزی، در همان روز به فیض عظیم شهادت نائل آمد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه تحقیقات پلیس برای دستگیری متهم فراری آغاز شد، اظهار داشت: با پیگیری و تحقیقات مستمر پلیس، هویت قاتل فراری  پس از گذشت ۱۴ سال شناسایی شد.

وی اضافه کرد: با توجه به سرنخ های به دست آمده، ماموران موفق شدند مخفیگاه این متهم را در شهر بناب استان آذربایجان شرقی شناسایی و پس از هماهنگی های قضائی، وی را در عملیاتی ویژه در مخفیگاهش دستگیر کنند.

خانچرلی با بیان اینکه متهم دستگیر شده، فردی ۴۰ ساله و دارای سوابق متعددی مانند سرقت مسلحانه، حمل مواد مخدر، سرقت خودرو و سایر جرایم است، تصریح کرد: وی پس از تشکیل پرونده، تحویل مرجع قضائی شد.

سردار محسن خانچرلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر