کد خبر: 712484 A

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش با ادغام دفتر وزارتی با مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش از این وزارتخانه خداحافظی کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، با ادغام دفتر وزارتی با مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش امیرعلی نعمت‌اللهی که معاون حقوقی و امور مجلس وزارتخانه است، به عنوان «قائم‌مقام وزیر و سرپرست مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی» از سوی وزیر آموزش و پرورش منصوب شد. از این رو مرتضی نظری رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش با ارسال پیامی خداحافظی خود را از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد.

پیام قدرشناسی از اهالی رسانه و ارتباطات
به نام خداوند جان و خرد
دوستان گرانقدر روابط عمومی
‌اهالی ارجمند رسانه و ارتباطات
مدیران و معلمان فکور آموزش و پرورش
 
با تقدیم سلام
اکنون که مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش و اداره کل دفتر وزارتی ادغام شده است، ‌به رسم قدرشناسی به عرض می رسانم هرجاکه توفیقاتی در عرصه ارتباطات و رسانه در پهنه آموزش و پرورش کشور به دست آمد، نتیجه تلاش صادقانه و روشنگرانه کارشناسان و مدیران روابط عمومی آموزش و پرورش ستادی و استانی و همراهی و دلسوزی ارزشمند خبرنگاران و مدیران گرامی رسانه ها بوده است. 
 
در این مدت به موازات انجام کار حرفه‌ای ارتباطی_رسانه‌ای، تمام تلاش و حساسیت ما بر آن بود که نگاه جامعه را به ظرفیت های انسانی و سرمایه های درونی و ارزشمند خانواده بزرگ آموزش و پرورش معطوف سازیم و با نخبگان و حوزه عمومی بر سر یک معیار توسعه ای به اشتراک نظر برسیم که تقویت معلم و مدرسه، تقویت امروز و فردای ایران عزیز است. 
همراهی و همکاری صمیمانه با شما فرهیختگان در یک و نیم سالِ پرفراز و نشیب آموزش و پرورش، فرصت مغتنمی برای آموختن و تجربه اندوزی بنده بود. 
 
ضمن تشکر از اعتماد وزیر محترم در این مدت و همراهی مدیران ارشد ستادی و استانی به ویژه تلاشگران صدیق روابط عمومی، بر خود فرض می دانم تا متواضعانه از تلاش روشنگرانه تمامی خبرنگاران، فعالان فضای مجازی، مدیران رسانه ها و نویسندگان فرهنگی که در پاسداشت اخلاق، آزادی بیان و ارتقای جایگاه آموزش و پرورش در میان گفتمان های رایج جامعه و نیز دفاع ازمنزلت و حقوق و منافع معلمان و دانش‌آموزان کوشش کردند، سپاسگزاری نمایم. 
 
با احترام
مرتضی نظری

 

 

آموزش و پرورش روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر