کد خبر: 711630 A

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی مطرح کرد:

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه با اشاره به اینکه تولید لاستیک با سایز مناسب اتوبوس‌های دو کابین متوقف شده است، تاکید کرد: اتوبوس‌های تهران به سه هزار حلقه لاستیک نیاز دارند.

به گزارش ایلنا، پیمان سنندجی با اشاره به اینکه اتوبوس‌‌‌های متوقف همیشه وجود دارد، گفت: اتوبوس‌‌ها همواره به اورهال شدن (تعمیر، تعویض روغن و...) نیاز دارند و ورود و خروج آنها به تعمیرگاه مسئله‌‌ای طبیعی است.

وی با اشاره به اینکه تعداد اتوبوس‌‌های متوقف در مهرماه به دلیل خرابی و نبود لاستیک بالا بود، اظهار داشت: مشکلات به مرور زمان تا حدودی برطرف شده است و در حال حاضر تعداد اتوبوس‌های متوقف به ۷۰ دستگاه می‌‌رسد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه با اشاره به اینکه سایز مناسب لاستیک اتوبوس‌‌‌‌های دوکابین در گذشته تولید می‌‌‌شد، تصریح کرد: لاستیک اتوبوس‌‌های دوکابین با اتوبوس‌‌های تک‌‌‌کابین متفاوت است. در حال حاضر به دلیل اولویت شرکت‌‌های خودروساز، لاستیک اتوبوس‌‌های دوکابین تولید نمی‌‌شود که مکاتباتی برای تولید مجدد این لاستیک‌‌ها با شرکت تولیدکننده شده است.

به گفته سنندجی اتوبوس‌‌‌های تهران به بیش از سه هزار حلقه لاستیک نیاز دارند که خریداری و ۸۰۰ حلقه آن تحویل گرفته شده و مابقی نیز باید به شرکت واحد تحویل شود.

شرکت واحد اتوبوسرانی شرکت واحد اتوبوس‌رانی تهران شرکت واحد اتوبوس رانی تهران شرکت واحد اتوبوس رانی شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر