کد خبر: 710941 A

کاظمی در دیدار جمعی از دانشجویان واحد علوم و تحقیقات:

مشاور و رئیس مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد گفت: تیم نظارت فنی روزانه تردد اتوبوس­‌های واحد علوم و تحقیقات را کنترل می کند.

به گزارش ایلنا، نشست صمیمانه مشاور و رئیس مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی با جمعی از دانشجویان واحد علوم و تحقیقات امروز برگزار شد.

نشست صمیمانه بهروز طهماسب کاظمی مشاور و رئیس مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی با جمعی از دانشجویان واحد علوم و تحقیقات امروز برگزار شد.

در این نشست دانشجویان ضمن مطرح دغدغه­ های صنفی خود، خواستار پیگیری تأسیس انجمن صنفی دانشجویی در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی از سوی مسئولان دانشگاه شدند.

مشاور و رئیس مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این نشست ضمن تأیید قانونی بودن مطالبات دانشجویان، آنان را به آرامش و حفظ خونسردی دعوت کرد و گفت: مراقب نفوذ و سوء استفاده عناصر مشکوک خارج از دانشگاه باشید.

وی افزود: راه اندازی سامانه ارتباطی در خصوص شکایات و پیگیری مطالبات دانشجویان در سازمان مرکزی دانشگاه در دستور کار قرار دارد که شامل خانواده بزرگ دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی می­ شود

مشاور و رئیس مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص کاهش ارتفاع دانشکده های دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات، خاطرنشان کرد: در حال حاضر برنامه عملیاتی برای کاهش ارتفاع ساختمان ابن سینا وجود ندارد و این تغییر نیازمند یک برنامه عملیاتی حساب شده است اما تصمیماتی در خصوص برنامه­ ریزی برای این امر صورت گرفته که پس از به نتیجه رسیدن منتشر می شود.

کاظمی ادامه داد: هزینه­ های مربوط به حادثه تلخ واژگونی اتوبوس در واحد علوم و تحقیقات تاکنون پرداخت شده است. همچنین تیم نظارت فنی هر روز اتوبوس­ های این واحد را کنترل کرده واتوبوس­ هایی با ایمنی بالا هر روز در حال تردد در دانشگاه هستند.

وی تأکید کرد: تلاش می کنیم در شرایط مناسب توسط دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی علوم تحقیقات مراسم یادبود باشکوهی برای از دست رفتنگان این حادثه تلخ برگزار شود.

 

اتوبوس دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی روابط عمومی واژگونی اتوبوس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر