کد خبر: 710619 A

سردار اشتری:

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ناجا اجازه نمی‌دهد حوادثی چون حادثه دانشگاه علوم و تحقیقات به یک بحران تبدیل شود، گفت: دشمنان ۴۰ سال است در حال موج سواری بر روی اینگونه حوادث هستند باید موضوع کارشناسی شود و اگر کوتاهی از سوی دستگاهی صورت گرفته حتما پاسخگو باشند.

به گزارش ایلنا از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سردار حسین اشتری در جمع کارکنان فرماندهی استان خراسان رضوی، اظهار داشت: به ارواح طیبه شهدای اسلام، انقلاب، دفاع مقدس، شهیدان عرصه نظم و امنیت، مدافعان حریم و حرم درود می‌فرستیم و یاد امام راحل را گرامی می‌داریم و برای فرماندهی معزز کل قوا حضرت آیت الله امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی)آرزوی طول عمر داریم.

وی گفت:  نیروی انتظامی همواره آمادگی لازم برای برخورد با هرگونه اخلال را داشته و دارد، هر چند دشمنان ما همواره به دنبال تزریق ناامنی به کشور هستند و اینکه بتوانند در این کار موفق شوند یا نه بستگی به ما دارد که تا چه حدی از آمادگی برخوردار باشیم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور  به شرفیابی فرماندهان و معاونان ارشد ناجا خدمت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) طی چند روز گذشته اشاره کرد و افزود: معظم له بر لزوم آمادگی هر چه بیشتر نیروی انتظامی برای انجام مأموریت ها تأکید داشتند.

فرمانده ناجا با بیان اینکه دشمن به هر بهانه‌ای به دنبال برهم زدن امنیت و آرامش کشور است، افزود: نیروی انتظامی اجازه نمی‌دهد حوادثی چون حادثه دانشگاه علوم و تحقیقات به یک بحران تبدیل شود؛ دشمنان ۴۰ سال است در حال موج سواری بر روی اینگونه حوادث هستند باید موضوع کارشناسی شود و اگر کوتاهی از سوی دستگاهی صورت گرفته حتما پاسخگو باشند.

وی، امنیت موجود در کشور را بالاترین افتخار دانست و افزود: ۴۰ سال است دشمن برنامه‌های خود را در راستای تغییر در ریل انقلاب گذاشته ولی خوشبختانه با هوشیاری مردم و برکت خون شهدا و هدایت های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) هرگز نتوانسته به اهداف خود دست یابد.

سردار اشتری، استان خراسان رضوی را متفاوت تر از همه شهرها عنوان کرد و گفت: در این استان به دلیل حجم عظیم تردد زائران، امنیت نباید خدشه دار گردد، از سویی با توجه به اینکه یک استان مرزی است باید مرزهای آن نیز امن و تقویت شوند.

فرمانده ناجا در پایان به فتنه های دشمن در سال های مختلف اشاره و خاطرنشان کرد: در سال ۷۸ یک فتنه وجود داشت و در سال ۸۸ فتنه‌ها عمیق‌تر و در سال ۹۶ اوج فتنه‌ها صورت گرفت، ولی خوشبختانه نیروی انتظامی نیز جلوتر از فتنه‌ها عمل کرد و موفق شد بسیاری از توطئه‌ها را پیشدستانه نقش بر آب کند.

سردار اشتری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر