کد خبر: 710613 A

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه در عرصه مبارزه با مواد مخدر و کشفیات، نیروی انتظامی روندی رو به رشد داشته و توفیقات خوبی به دست آورده، گفت: امسال توانسته ایم حدود ۱۳۵ تن مواد مخدر را در این استان کشف کنیم.

به گزارش ایلنا، سردار ایوب سلیمانی در حاشیه سفر به استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: امنیت بزرگترین خواسته بشری و مهم ترین وظیفه همه حکومت ها برای مردم است که  ناجا این مأموریت را بر عهده دارد.

سردار سلیمانی تأکید کرد: ما به لحاظ حصول اطمینان از اینکه منطقه در شرایط خوبی قرار دارد به سرکشی از مرزها پرداختیم و با توجه به شرایط سیستان و بلوچستان برای رصد موضوعات امنیتی که از اهمیت بالایی برخوردار است به این استان در منطقه جنوب شرق کشور سفر کرده ایم.

جانشین فرمانده ناجا عنوان داشت: همه موضوعات در جامعه متأثر از وضعیت امنیت است، اگر بتوان امنیت را تأمین کرد زمینه برای رشد و پیشرفت کشور در تمام عرصه ها مهیا می شود، به همین دلیل برای پلیس بسیار مهم است با تمام توان تلاش کرده تا از جان، مال و ناموس مردم محافظت و امنیت را تأمین کند.

این مقام عالی انتظامی ادامه داد: مهم ترین موضوع در استان سیستان و بلوچستان، امنیت و مبارزه با قاچاق مواد مخدر است که الحمدالله در موضوع مبارزه با مواد مخدر با اشراف خوبی که پلیس بر تحرکات قاچاقچیان مواد مخدر دارد همواره توانسته موفق باشد.

سردار سلیمانی ادامه داد: در عرصه مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی روندی رو به رشد داشته و در زمینه کشفیات توفیقات خوبی به دست آورده  امسال توانسته ایم حدود ۱۳۵ تن مواد مخدر در استان سیستان و بلوچستان کشف کنیم که افزایش ۱۵ درصدی را نشان می دهد.   

جانشین فرمانده ناجا در خاتمه اظهار امیدواری کرد: ان شاءالله این روند رو به رشد در آینده نیز ادامه پیدا کند و شاهد اقدامات موثرتری در این زمینه باشیم.

جانشین فرمانده ناجا سردار ایوب سلیمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر