کد خبر: 710557 A

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از اجرای عملیات موفقیت‌آمیز مرزداران هنگ مرزی زابل علیه قاچاقچیان و کشف 2 تن و 150 کیلوگرم انواع مواد مخدر خبر داد.

به گزارش ایلنا،‌ سردار "سعید کمیلی"در تشریح این خبر، اظهار داشت: مرزداران هنگ مرزی زابل با اشراف اطلاعاتی از انتقال محموله بزرگ مواد مخدر به عمق کشور مطلع شدند و بلافاصله با هوشیاری کامل به تشدید پوشش منطقه پرداختند و پس از مشاهده قاچاقچیان، به صورت مسلحانه درگیر شدند و محموله سنگین مواد مخدر را از چنگال  آنها خارج کردند.

بنابراعلام پایگاه خبری پلیس، فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان با اشاره به توقیف 2 دستگاه تراکتور، یک دستگاه وانت تویوتا و یک دستگاه موتور سیکلت، تصریح کرد: مأموران در این درگیری مسلحانه، موفق شدند یک تن و 460 کیلو و 400 گرم تریاک، 231 کیلو و 100 گرم حشیش، 398 کیلو و 800 گرم مرفین، 7 کیلو و 700 گرم هروئین و 52 کیلوگرم کراک مجموعاً 2 تن و 150 کیلوگرم انواع مواد مخدر را از سوداگران مرگ کشف کنند.

سردار کمیلی در خاتمه خاطرنشان کرد: سوداگران مرگ، قاچاقچیان و متجاوزان بدانند که مرزنشینان و مرزداران با وحدت و اعتقاد قلبی به حفظ حریم امنیتی مرزهای جمهوری اسلامی ایران، مقتدرانه با هرگونه تخلف و اقدامات غیرقانونی در مرز مقابله و برخورد خواهند کرد.

پوشش جمهوری اسلامی ایران سیستان و بلوچستان مرگ مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر