کد خبر: 710386 A

مدیرعامل شرکت شهروند از افزایش موتور سیکلت‌های انژکتوری شهروند تا دو هزار دستگاه خبر داد.

به گزارش ایلنا، مسعود سریع‌القلم در مراسم رونمایی از ناوگان فروشگاه مجازی شهروند، با تاکید بر عزم جدی فروشگاه شهروند برای حضور در بخش مجازی گفت: طی 18 ماه آینده تعداد موتورهای این فروشگاه مجازی به 2 هزار دستگاه خواهد رسید و ما به دنبال کسب رضایت و ارائه خدمات با کیفیت تر به مشتریانمان هستیم.

وی این اقدام شهروند را در جهت کاهش سفرهای غیرضروری شهروندان و به تبع آن کاهش آلودگی شهر تهران دانست و عنوان کرد: فروشگاه مجازی می‌تواند کالاهای مورد نیاز شهروندان را در اسرع وقت به دستشان برساند و نیازی نیست که شهروندان برای این خریدها در ترافیک شهری گرفتار شوند.

مدیرعامل شرکت شهروند همچنین در این مراسم به رشد کیفیت محصولات و خدمات شهروند اشاره کرد و گفت: به دلیل برخی سیاست ها شهروند در مقطعی بخشی از بازار را به رقبا واگذار کرده بود که در این مدت تلاش کردیم با ارتقای کیفیت و خدمات از جمله گسترش شعبه‌ها و نیز ایجاد چند شعبه شبانه‌روزی وضعیت این فروشگاه را نسبت به قبل بهتر کنیم که به گواه آمار و نظرسنجی‌ها در این زمینه موفقیت‌های خوبی به دست آوردیم.

در پایان مراسم با حضور شهردار تهران و رییس سازمان حفاظت محیط زیست و مدیرعامل شهروند، از ناوگان جدید فروشگاه مجازی شهروند رونمایی شد.

ترافیک شهروند رونمایی خرید مسعود سریع القلم موتورسیکلت انژکتوری فروشگاه مجازی مدیرعامل شهروند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر