کد خبر: 709797 A

مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه:

مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) تاکید کرد: با اقدامات صورت گرفته توسعه پروژه غربی خط ۴ مترو تسریع می‌یابد تا شاهد استفاده و بهره‌برداری هرچه سریعتر شهروندان از سه ایستگاه این خط باشیم.

به گزارش ایلنا، علی امام درجلسه‌ای که امروز با حضور رجبعلی خسروآبادی، شهردار منطقه ۵، مدیران، پیمانکار و مهندسان مشاور این خط برگزار شد، گفت: باحمایت‌های شهردار منطقه و بررسی‌های صورت گرفته، هرچه سریع‌تر مشکلات موجود حل و فصل شده و شاهد سرعت و شتاب در روند علملیات اجرایی این خط خواهیم بود.

به گفته مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) این بخش از خط؛ طولی در حدود چهار کیلومتر دارد و سه ایستگاه را شامل می‌شود.

وی ادامه داد: با توسعه غربی خط ۴، سه ایستگاه حکیم، شاهین و میدان چهار باغ در شهر تهران راه‌اندازی و به بهره‌برداری می‌رسد. 

امام افزود: این پروژه از پروژه‌های مهم مترو به شمار می‌آید که در صورت راه‌اندازی و بهره‌برداری به اهالی منطقه ۵ خدمت‌رسانی کرده و ازتراکم ترافیکی شریان‌های غربی شرقی همچون بزرگراه همت و بزرگراه حکیم  می‌کاهد.

در پایان این نشست علی امام، مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو)، به‌همراه خسروآبادی، شهردار منطقه ۵، مدیران، پیمانکار و مهندسان مشاور از روند توسعه غربی این خط بازدید کردند.

مترو علی امام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر